reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Mi przy prenatalnych ostatnio narzucał, że przeszkadzam mu w pracy i mam sie zamknąć 🙊 bo gdyby było coś zlego to by mi powiedzial 🤷‍♀️
Oooo jo wiesz co!!! Ja mialam lekarke która mi wszystko opowiadała, a co tu a co tu a ze próbuje złapać naczynie a Dzidzia ❤ sie rusza i ucieka 😃. Zapisana jestem na połowkowe w to samo miejsce 👍.
Jakis gburek 😜 ten lekarz Twój 🤭.
 
reklama
Tak. Moja mama tak bierze.
Tam u mnie w poradni takie nieprzyjemne te baby siedzą na rejestracji ze masakra , już nie będę dzwonić i się prosić . Dziś taki cyrk dzwonię tam dziś to mi mówiła ze mam na przychodnie dzwonić do rodzinnego , rodzinny mi nje mógł wypisać bo nie mam zaświadczenia o tym , ze mam to brać , dzwonię tam spowrotem to z łaski dostałam :(
 
Ja słyszałam ze ten znn to ściema 🙈🙈🙈 wymlona przez koncerny farmaceutyczne 🤭.
Tez ostatnio koleżanka mi mówiła, ze słyszała i myślała, ze to ściema, ale jej uświadomiłam, ze to niestety nie ściema😂 ja natomiast średnio wierze, ze jakaś tabletka miałaby mi na to pomoc... wiec w pewnym sensie połączenie farmaceutyków i znn uznałabym faktycznie za scieme
 
Oooo jo wiesz co!!! Ja mialam lekarke która mi wszystko opowiadała, a co tu a co tu a ze próbuje złapać naczynie a Dzidzia ❤ sie rusza i ucieka 😃. Zapisana jestem na połowkowe w to samo miejsce 👍.
Jakis gburek 😜 ten lekarz Twój 🤭.
Tak, stary gbur. Jak mamie powiedzialam, że chodze do niego, to mowi do mnie: o jezu do tego chama 🤣
No chama, ale jest dobrym i doświadczonym lekarzem 🤷‍♀️
 
reklama
Super kochana! Dzidziolek ❤ rośnie i ma sie świetnie! Ha miesniak będzie przegrywał, tak trzymaj!!! 😍😍😍👍
Mój powiedział, że jak dziecko skończy 3 latka to bez względu na to czy chłopak czy dziewczynka to pośle na jakieś sztuki walki i gada do brzucha, że ma skopac to coś co tam rośnie i chyba się słucha 😂
A tak poważnie, to pewnie miesniak nie zniknie, ale najważniejsze że dzidzi nie przeszkadza 🥰
 
Do góry