reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Dołączył(a)
21 Październik 2020
Postów
3
Witam.
Mam następujące pytanie.
Czy jest możliwe że jestem w ciąży posiadając następujące objawy:
- po owulacji przez 3-4 dni bolał mnie na przemian jajnik( wcześniej nie występowały takie objawy)
-pobolewał również brzuch tak jakby na okres
-miałam uczucie jakbym była przeziębiona lecz nie było żadnych oznak takowego przeziębienia
-ostatnio chodzę ciagle przemęczona i śpiąca ( drzemki po pracy obowiązkowe a wieczorem zasypiam jakby jej nie było )
- zauważyłam również ostatnio takie jakby uderzenie ciepła. Zawsze spałam przykryta kołdra A teraz śpię w samej piżamie
Okres powinnam mieć za 4 dni .
Cykle mam regularne.

Z mężem kochaliśmy się oczywiście w dni płodne😊
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zawsze jesli jest stosunek to może byc ciaza :) Twoje objawy moga na nią wskazywać ale równie dobrze moga to być tez objawy PMS.
Trzymam kciuki ze jednak ciaza :)
 
Mogą ale nie muszą ... Poczekaj te 4 dni, zrób test lub betę i będziesz wiedziała.
Oczywiście trzymamy kciuki :)
 
U mnie było podobnie i mam pozytywny test 🥰 oprócz wspomnianych objawów jeszcze miałam częste oddawanie moczu (co ok. 30 min) i ból głowy oraz nudności.
 
Witam.
Mam następujące pytanie.
Czy jest możliwe że jestem w ciąży posiadając następujące objawy:
- po owulacji przez 3-4 dni bolał mnie na przemian jajnik( wcześniej nie występowały takie objawy)
-pobolewał również brzuch tak jakby na okres
-miałam uczucie jakbym była przeziębiona lecz nie było żadnych oznak takowego przeziębienia
-ostatnio chodzę ciagle przemęczona i śpiąca ( drzemki po pracy obowiązkowe a wieczorem zasypiam jakby jej nie było )
- zauważyłam również ostatnio takie jakby uderzenie ciepła. Zawsze spałam przykryta kołdra A teraz śpię w samej piżamie
Okres powinnam mieć za 4 dni .
Cykle mam regularne.

Z mężem kochaliśmy się oczywiście w dni płodne😊
Wszystko mozliwe, ale objawy i na ciaze i na okres sa prawie takie same, daltego ciezko stwierdzic, zaczekaj pare dni i rob test, jesli okres nie przyjdzie, wtedy bedziesz wiedziec
 
Ale pierwszy raz tak miałam ze po owulacji zaczęły bolec mnie jajniki i brzuch.
Wierze Kochana, ale na tej podstawie nie da sie jednoznacznie stwierdzic czy to to. Wiem, ze chcesz juz wiedziec, jednak nikt na forum Ci nie potwerdzi czy to ciaza na 100% na podstawie objawow. Musisz uzbroic sie w cierpliwosc i w dniu miesiaczki zrobic test, jedynie tylko to moge powiedziec na 100%.
Trzymam kciuki, zeby test byl pozytywny! :)
 
Test robiony w niedzielę i czy dobrze widzę drugą jasną kreskę ? @ powinna być wczoraj albo dziś i nie ma @ .
 

Załączniki

  • 1603270873831.jpg
    1603270873831.jpg
    7,2 KB · Wyświetleń: 243
  • IMG_20201021_105256~3.jpg
    IMG_20201021_105256~3.jpg
    224,3 KB · Wyświetleń: 233
reklama
Do góry