reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg - jaka byla u Was?

annanowak85

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Październik 2020
Postów
49
Kochane, wiem ze kazda jest inna ale jaka beta hcg byla u Was w dniu spodziewanej miesiaczki ?
U mnie dzis powinien byc 8 tc i mam bete 960, na usg nic nie widac... czy mozliwe ze zaszlam w ciaze kilka dni po spodziewanej dacie miesiaczki ? i stad taka niska beta?
 
reklama
Kochane, wiem ze kazda jest inna ale jaka beta hcg byla u Was w dniu spodziewanej miesiaczki ?
U mnie dzis powinien byc 8 tc i mam bete 960, na usg nic nie widac... czy mozliwe ze zaszlam w ciaze kilka dni po spodziewanej dacie miesiaczki ? i stad taka niska beta?
U mnie dwa dni przed miesiączką beta 48, w niu 270.

Możliwe że owulacja się przesunela.

Trzymam kciuki aby było wszytsko Dobrze.
A powtarazalas badanie po 48h?
 
Nie chcę Ciebie nastawiać pesymistycznie, ale 8 TC to już powinien być zarodek albo chociaż pęcherzyk z ciałkiem żółtym. Ja przy podobnej becie w 8 TC miałam pęcherzyk bez ciałka żółtego... Oby u Ciebie to była przesunięta owulacja.
 
W 8 tyg widac zarodek i serduszko. Nie wyglada to optymistycznie niestety. Masz regularne miesiaczki?
U mnie w ciazy ktora sie udaje narazie beta 2 dni po teminie @ byla 670, w 6 tygodniu 35 tys ale wiadomo kazdy ma inaczej.
Za to w nieudanej ciazy w 9 tyg mialam 9 tys bety.
 
To nie byla ciaza planowana, powiem tak - nie spodziewalam sie poniewaz uwazalismy ale zdazyl sie stosunek przerywany. Mam niedoczynnosc tarczycy, chcialam unormowac hormony i dopiero wtedy sie starac.
Zwlekalam ze zrobieniem testu, z nerwow :( mialam bolace piersi tylko dwa dni, nagle zrobily sie miekkie, zaczal bolec krzyz, zrobilam test - pozytyw, beta wyszla taka jak napisalam.. mysle wiec ze juz dawno bylo po wszystkim.
 
To nie byla ciaza planowana, powiem tak - nie spodziewalam sie poniewaz uwazalismy ale zdazyl sie stosunek przerywany. Mam niedoczynnosc tarczycy, chcialam unormowac hormony i dopiero wtedy sie starac.
Zwlekalam ze zrobieniem testu, z nerwow :( mialam bolace piersi tylko dwa dni, nagle zrobily sie miekkie, zaczal bolec krzyz, zrobilam test - pozytyw, beta wyszla taka jak napisalam.. mysle wiec ze juz dawno bylo po wszystkim.
Popieram najlepiej powtórzyć betę, będziesz wiedziała Chic w małym stopniu co dalej.... 👍
 
mialam kilka dni temu plamke krwi na bieliznie, to mogl byc sygnal ze dzieje sie cos zlego ?
czy ustanie objawow ciazowych , takich jak nagle miekkie , niebolace piersi to rowniez sygnal poronienia ?
 
Ja w dniu @ 250, jak na 8 tc za niska beta , ja w 6 tc miala.22 tysiące około, a w 6 bylo juz serduszko, przykro mi ale nastqw sie na najgorsze
 
reklama
Do góry