reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Nie będę marnować słów na to co się dzieje. Ubolewam tylko, że jestem w pracy i nie mogę uczestniczyć w marszu.
Nie wiem jak dam radę dziś do 22, bo wczoraj poszłam spać o 20...
A wstałam o 6 także będzie masakra.
Też mam stresa przed wizyta, bo cały czas myślę o tej kości nosowej, że moja mała nie chciała w ogóle obrócić się przodem do zobaczenia jej..
I czekam na wyniki z badań prenatalnych także całkiem się boję... Ta przezierność 2,3 😔😔😔😔
3 mam kciuki za Ciebie ✊
Musi być dobrze !❤
 
reklama
Ja jeszcze nie kupowałam, wybieram tylko z szuflady te które nosiłam jak byłam większa 😉
A ja ze pracuje z domu to zakładam sportowe i mi wygodnie 😃, na fitness nie chodzę teraz, to chociaż sie przydają 👍, ja mam biust B, wiec mala miska, twraz urosły bliżej C, ale i tak w sportowym wciąż Ok!
W niektórych B sutki po całym dniu mnie bolaly i teraz właśnie pomyślałam o tych sportowych 👍👍😃!
 
a ja już 6 kg🤦‍♀️ ciekaw co będzie dalej. Ogólnie nawet wchodzę w swoje normalne spodnie tylko guzik na gumkę wiąże. Nie kupuje jeszcze np. Ciążowych dżinsów bo nie mogę ich dopasować. Np. Mierzylam jeden rozmiar to był ok ale tak na styk ze mysle ze za jakoś czas byłby za mały. A już rozm. Większy za duży w nogawkach itp. Ale pewnie później lepszy. Ehhh a Wam udało się dopasować spodnie ?
Pasują mi z Lidla :)
 
Nie będę marnować słów na to co się dzieje. Ubolewam tylko, że jestem w pracy i nie mogę uczestniczyć w marszu.
Nie wiem jak dam radę dziś do 22, bo wczoraj poszłam spać o 20...
A wstałam o 6 także będzie masakra.
Też mam stresa przed wizyta, bo cały czas myślę o tej kości nosowej, że moja mała nie chciała w ogóle obrócić się przodem do zobaczenia jej..
I czekam na wyniki z badań prenatalnych także całkiem się boję... Ta przezierność 2,3 😔😔😔😔
mysle ze tak jak juz dziewczyny pisały ze jakby było coś niepokojącego to by lekarz powiedział. A kiedy wyniki?
 
reklama
a ja już 6 kg🤦‍♀️ ciekaw co będzie dalej. Ogólnie nawet wchodzę w swoje normalne spodnie tylko guzik na gumkę wiąże. Nie kupuje jeszcze np. Ciążowych dżinsów bo nie mogę ich dopasować. Np. Mierzylam jeden rozmiar to był ok ale tak na styk ze mysle ze za jakoś czas byłby za mały. A już rozm. Większy za duży w nogawkach itp. Ale pewnie później lepszy. Ehhh a Wam udało się dopasować spodnie ?
Zobacz bon prix, maja modele że zwezanymi nogawkami, pas jest regulowany. Na allegro mają dobre ceny
 
Do góry