reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
mysle ze tak jak juz dziewczyny pisały ze jakby było coś niepokojącego to by lekarz powiedział. A kiedy wyniki?
Czekam jak na szpilkach, jestem umówiona z genetykiem na 6 listopada, bo po poronieniu jest za darmo więc skorzystałam. A wyniki mam nadzieję szybciej wyślą ma maila.. Bardzo czekam ❤️
 
U mnie grzanie brzucha było, opiłam się herbatki i wywalony nawet na leżąco 😂 IMG_20201026_181142.jpg
 
@Martxx1 na 100% wszysko jest dobrze, wyniki sa prawidłowe, ale super się upewnisz, będziesz spokojniejsza 🥰👍
Dokładnie, ja to z tych bab, że muszę mieć czarno na białym 😜😜😜😜
Mam nadzieję, że po prostu tak leżała mała, że wyszła taka przezierność 😜
Ale wiesz jak się czeka na te wyniki 😁
 
reklama
Do góry