reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ale pyszności, najchętniej zjadłabym te placki ziemniaczane ze śmietaną, ale bez cukru! połączenia z cukrem nigdy nie próbowałam i jakoś nie umiem sobie wyobrazić :) mnie znowu od wczoraj boli głowa :( miałam kilka dni przerwy i znów ten ból i jak co rano zatkany nos. Pracuję zdalnie, ale coś mi ostatnio praca nie idzie, ciągle spałabym
Zatkany nos, moze byc normalny w ciazy:) przez nabrzmiale sluzowki i wogole:) tez mam ten problem. O ile to nie jest katar-katar to nie ma cie czym przejmowac. A cianienie masz ok? Te bole glowy... mi zawsze pierwsze to przychodzi na mysl.
 
reklama
Ja też się zastanawiam jak to teraz u mnie będzie bo młoda 8 lat, też jest przylepia mamusiowa i często wskakuje nam nadal do łóżka,ale mimo wszystko ma już swoje zainteresowania, zajęcia 😊 i teraz rewolucja, trzeba będzie na nowo się przestawić na tryb mama 24/7 😁 plusem jest,że młoda w takim wieku,ze myślę,że trochę mnie wesprze i do kibelka będę mogła chodzić sama, a nie tak jak to było w jej przypadku (nawet w kibelku wisiała mi na nodze 😂)
Moj tez juz 6lat:) ale tak sie cieszy strasznie. Mam nadzieje, ze mu nie przejdzie po pierwszym dniu:p ostatnio mu mowimy: pewnie bedziesz wolal w nocy “mamo, tato zabierzcie dziecko”. A on:” niee, ja bede wolal: mamo, tato jak sie uspokaja dziecko”... 😂
 
Moj tez juz 6lat:) ale tak sie cieszy strasznie. Mam nadzieje, ze mu nie przejdzie po pierwszym dniu:p ostatnio mu mowimy: pewnie bedziesz wolal w nocy “mamo, tato zabierzcie dziecko”. A on:” niee, ja bede wolal: mamo, tato jak sie uspokaja dziecko”... 😂
Moja też się cieszy strasznie 😁 jak tylko się dowiedziała to codziennie pytała kiedy będzie mogła koleżanka powiedziec, zawsze mówiłam,że po prenatalnych i dziś poszła po przeziębieniu do szkoły i pierwsze co rano mówi: ale mamo jak już miałaś te badania to mogę dziś powiedzieć dziewczyna 😂
 
Powiem Wam dziewczyny, że i mnie powoli mój brzuch zaczyna uwierać :p ... jak chodzę to jeszcze ok, ale podczas siedzenia to już muszę odpiąć guzik w spodniach :p. Myślałam, że się jakoś jeszcze przebujam ten piąty miesiąc w normalnych spodniach, ale chyba czas faktycznie kupić chociaż jedną parę ciążowych spodni :p
 
reklama
Zatkany nos, moze byc normalny w ciazy:) przez nabrzmiale sluzowki i wogole:) tez mam ten problem. O ile to nie jest katar-katar to nie ma cie czym przejmowac. A cianienie masz ok? Te bole glowy... mi zawsze pierwsze to przychodzi na mysl.

Na wizytach pomiary ciśnienia były w normie, ale faktycznie warto to sprawdzić, zamówiłam sobie właśnie ciśnieniomierz, w ciąży na pewno warto mieć
 
Do góry