reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Hej Powiedzcie mi czy Wam Maluszki też się tak wypinają czasami że aż jest takie dziwnie uczucie tzn robi wam się w jednym miejscu na brzuszku taka kulka??
Dokładnie też mi się tak robi dużo miejsca ma to szaleje bąk za to kopać 2 godz potrafi później przerwę ma na spanie jakaś godz a potem znowu musi mnie z kopać aż się boję co to będzie po urodzeniu 🤪😉
 
Dokładnie też mi się tak robi dużo miejsca ma to szaleje bąk za to kopać 2 godz potrafi później przerwę ma na spanie jakaś godz a potem znowu musi mnie z kopać aż się boję co to będzie po urodzeniu 🤪😉
U mnie gdzieś za łożyskiem się chowa bo raz po raz coś czuje a dziś miałam ponowne połówkowe i profesor stwierdził że ruchliwe dziecko. 2 dni temu nastraszono mnie że dziecko może mieć problemy z serduszkiem, oczywiście jestem przewrażliwiona na tym punkcie trochę ale dziś po badaniu ze szczęścia ciagle płacze bo młoda zdrowa! :-)
 
U mnie gdzieś za łożyskiem się chowa bo raz po raz coś czuje a dziś miałam ponowne połówkowe i profesor stwierdził że ruchliwe dziecko. 2 dni temu nastraszono mnie że dziecko może mieć problemy z serduszkiem, oczywiście jestem przewrażliwiona na tym punkcie trochę ale dziś po badaniu ze szczęścia ciagle płacze bo młoda zdrowa! :-)
I to najważniejsze że zdrowa super razem z Tobą się cieszę 😍
 
reklama
Do góry