reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja kiedyś namietnie pykałam w GTA, uwielbiałam też gry wyścigowe Colin McRae, Need for Speed itp. Ale teraz szkoda mi na to niestety czasu, bo jak się wciągnę to realny swiat może dla mnie nie istnieć. Niedawno chwilę grałam w Cities Skylines, extra gra w projektowanie miast ale odpuściłam
 
reklama
Ja kiedyś namietnie pykałam w GTA, uwielbiałam też gry wyścigowe Colin McRae, Need for Speed itp. Ale teraz szkoda mi na to niestety czasu, bo jak się wciągnę to realny swiat może dla mnie nie istnieć. Niedawno chwilę grałam w Cities Skylines, extra gra w projektowanie miast ale odpuściłam
Need for speed moja miłość z dawnych lat ❤️ W szczególności NFS: Porsche 😁 Takie nic, a mogłam grać dzień i noc 😂
 
Hmm, no może ja poprostu mam słabe mięśnie, strach się bać jak już teraz coś widać to co to będzie w 6 m-cu. 😂😂😂
W drugiej coazy juz ok 10 tc bylo widac bylam szczupla. Teraz troche grubsza bo 62kg ale tez juz powoli zaczyna byc widac tyle ze to raczej jedzeniowo no i ja niestety mam rozstep miesnia prostego brzucha ktorego nie udalo mi sie zamknac przed coaza wiec miesnie niestety slabe i obstawiam ze wywali brzuch.
 
Haha też kiedyś dużo grałam na PS 😉 sto lat temu grałam w Resident Evil, Need for Speed zawsze będzie moją miłością 😍 teraz nie mam za bardzo czasu, mój jest więcej na wyjeździe niż w domu, ale chyba kupie nam pod choinkę Tekkena - czesto wspominamy,że byśmy się ponaparzali 😂
W piątek kupiłam córce Little big Planet i w niedzielę dołączyłam do niej 😅
 
reklama
Mój mąż robi mi zdjęcia co tydzień, w pozocji bokiem, przodem i tyłem, odkąd dowiedzieliśmy się o ciąży. Stawia mnie w tym samym miejscu, aparat na statywie w tym samym ustawieniu. Bedzie chciał zrobić z tego filmik. Podobno do tej pory zmiany widoczne są tylko w moich piersiach. Ja tych zdjęć na razie nie oglądam ;)
Ale bedzie super pamiatka ❤ tez planuje takie zdjecia - normalne + polaroid. Ale aktualnie rozglądam się za fajnym kompletem bielizny, zeby bylo spojnie przez cala ciaze 😉
 
Do góry