reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Co do mowy to : Sąsiadki córka na 1,5 roku mówiła zdaniami. Nie wiem czy kiedyś pisałam, ale na placu zabaw wołali na nią, to ta mała co tak gada :D jej siostra miała tak samo :) to chyba kwestia osobnicza rowniez. Ja widzę ogromny postęp od kiedy jest tutaj z babciami, więcej ludzi i ona nawija. Co chwilę słyszę coś nowego. Rozumie już wszystko.
Ja już się mówienie pochwaliłam to teraz czarne strony [emoji14]
Wiecie co załapała... Moja mama mówiła do niej, Lilianka uważaj na siebie, nie biegnij, bo się o Ciebie boje. No i teraz co chwilę jak coś jest gorące no kuchenka siiiiiii to ona krzyczy boje boje boje... babcia wtedy biegnie i daje wszystko co chce (ehhh).. Te nasze spryciule wszystko łapią w mig.
Niestety u nas jest tez juz wspaniale slowo polskie na K... Kończące się na A [emoji14] ale nie zwracamy uwagi i widzę, że już tak nie mowi.
Ja na instagramie obserwuję mamowymi czy jakoś tak. Jej córka na 1,5 roku też już mówiła zdaniami tak pieknie i słodko to brzmiało. Takie brzdące i tak mówić [emoji16]
 
reklama
Dziewczyny prezent na święta dla 11-latki ? Ratunku ? Moja chrzesniaczka, ale to taka nie rodzina i w sumie nasz kontakt jest żaden [emoji85]
 
Dziewczyny prezent na święta dla 11-latki ? Ratunku ? Moja chrzesniaczka, ale to taka nie rodzina i w sumie nasz kontakt jest żaden [emoji85]
Budżet chyba jest kluczowy no i czym się interesuje??. Nastolatki są mega wymagające w tych czasach :p coś typu " ja na komunię dostałam zegarek, a teraz bez quada nie ma co przyjeżdżać" :D
 
Budżet chyba jest kluczowy no i czym się interesuje??. Nastolatki są mega wymagające w tych czasach [emoji14] coś typu " ja na komunię dostałam zegarek, a teraz bez quada nie ma co przyjeżdżać" :D
Budżet niski, usłyszałam, że jest obrażona i nic ode mnie nie chce [emoji136] a to tylko dlatego, że nie przyjechałam w marcu na jej urodziny bo była pandemia! Pomijam, że nigdy mnie na nic nie zaprosili ostatnie zaproszenie dostałam na roczek [emoji136] a tak to muszę dzwonię i pytam czy mogę przyjechać z prezentem
 
Heja dziewczyny! Ale ten czas leci! Jeszcze niedawno razem przeżywałyśmy dodatnie i ujemne testy ciążowe a tu za chwilę 2021 rok! :D Co tam u Was słychać? U mnie dalej nie-staraniowo, ale stęskniłam się za wami więc postanowiłam się odezwać. :)
 
Budżet niski, usłyszałam, że jest obrażona i nic ode mnie nie chce [emoji136] a to tylko dlatego, że nie przyjechałam w marcu na jej urodziny bo była pandemia! Pomijam, że nigdy mnie na nic nie zaprosili ostatnie zaproszenie dostałam na roczek [emoji136] a tak to muszę dzwonię i pytam czy mogę przyjechać z prezentem
Spędzicie razem święta? Jeśli nie, to nic jej nie kupuj, szczególnie jak sfochowana [emoji14]
A jak dla mnie 11 lat to już taki wiek, że ja najbardziej cieszyłam się z...kasy :D ale wiem że różne podejście jest do tego, że niby na łatwiznę. Jak dla mnie lepiej dostać chcianą stówkę niż niechciany prezent ;)

Siema Gosia ;) w porząsiu, podglądam Cię na insta regularnie :D
 
Spędzicie razem święta? Jeśli nie, to nic jej nie kupuj, szczególnie jak sfochowana [emoji14]
A jak dla mnie 11 lat to już taki wiek, że ja najbardziej cieszyłam się z...kasy :D ale wiem że różne podejście jest do tego, że niby na łatwiznę. Jak dla mnie lepiej dostać chcianą stówkę niż niechciany prezent ;)

Siema Gosia ;) w porząsiu, podglądam Cię na insta regularnie :D
Nie spędzimy, ale co roku tam jeżdżę, szczerze powiedziawszy tak miałam zrobić, ale nie ukrywam, że jestem trochę poirytowana jej zachowaniem, pomijam fakt, że na miejscu jej mamy bym tego nie przekazała, ale cóż [emoji136] myślałam o jakiejś bransoletce na sznurku, chociaż raz już na coś dostała, ciężko kupować komuś coś jeśli tego kogoś nie znasz, ale oni w zasadzie nigdy mi nawet życzeń świątecznych nie złożyli więc wiesz...
 
Nie spędzimy, ale co roku tam jeżdżę, szczerze powiedziawszy tak miałam zrobić, ale nie ukrywam, że jestem trochę poirytowana jej zachowaniem, pomijam fakt, że na miejscu jej mamy bym tego nie przekazała, ale cóż [emoji136] myślałam o jakiejś bransoletce na sznurku, chociaż raz już na coś dostała, ciężko kupować komuś coś jeśli tego kogoś nie znasz, ale oni w zasadzie nigdy mi nawet życzeń świątecznych nie złożyli więc wiesz...
Ja bym nie kupiła takiej osobistej rzeczy jak bransoletka bo nie spodoba się i poleci w kąt [emoji57]może coś bardziej praktycznego, jakaś ładna lampka, ramka, spersonalizowana poduszka czy kubek lub inna ozdobą do pokoju [emoji848]
 
Nie spędzimy, ale co roku tam jeżdżę, szczerze powiedziawszy tak miałam zrobić, ale nie ukrywam, że jestem trochę poirytowana jej zachowaniem, pomijam fakt, że na miejscu jej mamy bym tego nie przekazała, ale cóż [emoji136] myślałam o jakiejś bransoletce na sznurku, chociaż raz już na coś dostała, ciężko kupować komuś coś jeśli tego kogoś nie znasz, ale oni w zasadzie nigdy mi nawet życzeń świątecznych nie złożyli więc wiesz...
To jesli bedziecie się widzieć to jak dla mnie kasa albo jakaś karta podarunkowa do sklepu w którym się ubiera. Ale bez ciśnienia ;) taka chrzestna "od święta" to musi być bardzo przykra sprawa, ale z tego co widze to w większości niestety do tego sie sprowadza. Żeby rzucić prezentem na okazję...
 
reklama
Do góry