reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@Margaretka@ my wlasciwie nie korzystamy z kaloryferów- okna cały czas otwarte,
Nawet starszak śpi przy uchylonym oknie. Od kilku dni tak mi się zrobiło, że chwilkę poleżę i zaczyna się dramat.


To jakie macie ogrzewanie?
Może ty na Hawajach mieszkasz 😂

A tak serio to może dlatego że w ciąży w ogóle kobiecie cieplej jest. Ja zauważyłam że śpię bez kołdry.
 
reklama
A ja nawet jak latem sobie leżę to muszę być kocykiem nakryta. No tak mam że bez tego to się źle czuje jak nic mnie nie opatula, jakbym naga byla. Nie wyobrażam sobie leżeć i się czymś choć troszkę nie nakryc
no i tu jest paradoks - bo ja nawet latem spie zakryta pod nos :)
choćby to był cienki kocyk - musi być
 
A ja nawet jak latem sobie leżę to muszę być kocykiem nakryta. No tak mam że bez tego to się źle czuje jak nic mnie nie opatula, jakbym naga byla. Nie wyobrażam sobie leżeć i się czymś choć troszkę nie nakryc
Mam dokładnie tak samo. Latem może być 40 stopni, a ja i tak pod kocykiem leżę 😅
 
reklama
Dziewczynyyyyy... pomocyyyyyy...
Link do zupy paprykowej 🤭 nie mogę go znaleźć 😂 moze któraś z Was sobie zapisała?



Proszę 😉
Jak zrobisz to napisz jaka ci wyszła 😉
 
Do góry