reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny :) Ja dzisiaj wpadłam tylko na chwilkę Was podczytać bo niestety cały dzień spędziłam poza domem. Odebrałam wyniki moich badań krwi i moczu, ale niestety hemoglobina ani hematokryt nie ruszyły po tej kuracji żelazem 🙄 . W poniedziałek mam wizytę u mojej ginekolog, więc zobaczymy co ona powie.

Witam dwie nowe koleżanki na forum :D

Dzisiaj w lidlu są spodenki w dwupakach.
W przyszłym tygodniu pizamy i bluzki ciązowe :)

normalne jaki rozmiar nosisz. Mi się ciut w kroku mechacą, ale ja plus size jestem :) Poza tym są super i to moje ulubione galoty :)

Jak wypadają ubrania lupilu ?
maja rozmiary 50/56 62/68 ? Używała któraś z Was ? Kupiłam 62/68 te mniejsze jakos jakie tycie mi sie wydawały.

Ja dzisiaj kupiłam 1 opakowanie tych spodenek na 50/56 i 2 opakowania 62/68. Z tego co mi wiadomo Lupilu ma zawyżoną rozmiarówkę i te 50/56 to wypada jak małe 62 z innych marek - kupiłam już kilka par spodenek m.in w Sinsay i Pepco to mogę Wam jutro zrobić zdjęcie porównawcze :)
 
A tak w ogóle to pytałam się wczoraj mojego lekarza o różnicę w pomiarach na badaniach i kiedy trzeba się martwić. Więc stwierdził, że martwić się trzeba jeśli z wizytę na wizytę termin porodu się wydłuża np do 2 tyg po terminie z OM , czyli dzidziuś ma zbyt powolny przyrost, ale w dłuższym czasie. A to, że na jednym badaniu coś jest o kilka dni młodsze/starsze, a na następnym badaniu coś innego jest o kilka dni młodsze/starsze, to o ile data porodu się mniej więcej pokrywa z dotychczasowymi wyliczeniami to to nie ma znaczenia :) Ja 3 tyg temu miałam kość udową o tydzień młodszą, a wczoraj 2 dni starszą. Miałam też wczoraj dwa pomiary brzucha i były 15+5 i 16+5, więc faktycznie tych pomiarów to nie ma co sobie aż tak brać do serca ;)
 
Witam wszystkie kwietniowe mamusie! 🤗 Jestem nowa na forum i chciałam się z Wami przywitać. Mam termin porodu na Prima Aprilis (1 kwietnia) 🤣 Więc może urodzi się mała śmieszka? 🤔 Wczoraj byłam na drugich badaniach prenatalnych. Z dzieckiem wszystko w porządku, waży 408 gram. Będzie to dziewczynka. To już druga córka, poprzednia to 15-miesięczna sierpniówka 2019 😉 Sierpniowa Zuzia ważyła po porodzie 3970 gram. Obecne dziecko też będzie duże wg mojego ginekologa.
Pozdrawiam i życzę Wam zdrówka! 💕
hej witamy i jesteśmy we dwie na 01.04. Tylko u mnie będzie mały śmieszek :)
 
reklama
Do góry