reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

F&F - to moj faworyt - materiał świetny, ładnie się spierał, nie mechacił. Bardzo dobrze wspominam ich pajace i body - i jak tylko wrzuca 30% to pojade kupic - u mnie nie ma tesco i muszę jechać do UWAGA - mniejszej miejscowosci :)

Body serio rozważam , zakup na olx - to jest rozmiar, którego dziecko albo zalozy kilka razy , albo i wcale. A coś na ten min rozmiar musze przygotować

Też słyszałam o F&F dużo dobrego :) i ubolewam nad tym, że likwidują Tesco w Polsce :(
Jeżeli chodzi o mniejsze rozmiary - ja akurat pożyczę troszkę ciuszków po moim chrześniaku :) On się urodził w terminie , ale z wagą uwaga 2650 g!, więc nosił rozmiar 50 i 56 przez pierwszy cały miesiąc :)
 
reklama
Jako że mnie wzięło na poszukiwania :)

Laski jakie polecacie z doświadczenia wózki?
Co się u was sprawdziło, co wkurzało?

Wypadłam z tematu, i jedno co zauważam, to ceny kosmiczne :) ale jak z jakością ?
 
Cześć dziewczyny wczoraj jakoś tez nie miałam kiedy zajrzeć tutaj ale znowu nadrobiłam Was w nocy bo już drugi dzień nie mogę spać 🤷🏼‍♀️ a jak u Was ze spaniem ? Czasem się przebudze i usypiam a czekam nic do rana. I teraz sobie siedzę i w sumie nie chce mi się spać 🤷🏼‍♀️
Mam niestety to samo. I sie wkurzam bo mąż śpi, a ja rozmyślam 😂 i maluch mi naciska na pęcherz i co chwila wc. Serio co noc chodze minimum 5 razy siku podczas spania. 🙈 Masakra
 
Mam niestety to samo. I sie wkurzam bo mąż śpi, a ja rozmyślam 😂 i maluch mi naciska na pęcherz i co chwila wc. Serio co noc chodze minimum 5 razy siku podczas spania. 🙈 Masakra
Ja na szczęście ze spaniem mam spokój, czasami jak mnie coś obudzi w nocy to dla spokoju pójdę do wc ;) Gorzej, że jak pójdę to zaraz znowu mi się chce 🤔 Czasami przed wyjściem z domu pójdę raz, pokręcę się chwile i pójdę znowu, dopiero wtedy wychodzę.
 
Ja zawsze miałam problem ze snem i jak się budziłam to nie mogłam zasnąć. Ale młoda mnie tak przeczołgała ze snem przez 1,5 roku, że teraz zasypiam w każdej pozycji i o każdej porze i już nie wiem co to znaczy mieć problemy ze snem 😂 Ja mam w ciąży jakoś dziwnie, bo póki co w nocy nie muszę iść do wc, ale rano sikam bardzo mało po nocy, a przed spaniem piję więcej niż zawsze.

@maartulka fajne te ciuszki - zaczynam się powoli przekonywać do niebieskiego :D W sumie nawet byłam w pepco w tym tygodniu i kupiłam bodziaka na dziale chłopięcym, ale był neutralny. Obok wisiały super ciuszki typowo chłopięce i łamałam się czy kupić i czy dziewczynka też będzie mogła je nosić - mogłam brać :p
 
@maartulka fajne te ciuszki - zaczynam się powoli przekonywać do niebieskiego :D W sumie nawet byłam w pepco w tym tygodniu i kupiłam bodziaka na dziale chłopięcym, ale był neutralny. Obok wisiały super ciuszki typowo chłopięce i łamałam się czy kupić i czy dziewczynka też będzie mogła je nosić - mogłam brać :p

Z tego co wiem jakość w Pepco bardzo się ostatnio poprawiła, część ciuszków jest wykonana z organicznej bawełny :) Podobno pajacyki też mają tam fajne jakościowo. Ja już oczywiście troszkę ciuszków kupiłam bo ciężko mi się oprzeć 🙈, ale wcześniej brałam większe rozmiary typu 68, a teraz już skupiam się na 62, żeby na te pierwsze tygodnie coś mieć :) Cieszę się, że wcześniej się za to zabrałam bo udało mi się kilka rzeczy już teraz kupić na sporej przecenie :D
 
@kika1kika ja mam baby design wersję dotty i uważam, że jest super. Duża i szeroka gondola, duża i szeroka spacerówka, pompowane duże koła (dawał radę nawet w górach w dolinie Kościeliska). Mimo wszystko dosyć zgrabny i wszędzie nim wjedziesz. No i jest na tyle skrętny, że zawrocisz nim w miejscu. Dach rozkłada się na tyle mocno, że nie używałam żadnej parasolki. Duży kosz też się przydaje na zakupy.
 
@maartulka mi sie trafiło kilka bodziaków z pepco na początku, które musiałam wyrzucić, bo po suszeniu w suszarce nadruk się odklejał. A tak to kupuję młodej do żłobka, czy do jedzenia, bo nie jest mi później tego szkoda, ale na jakość nie mogę narzekać. Ze skarpetkami uważam, bo niektóre są mięciutkie, a niektóre sztuczne w dotyku.

@kika1kika popieram @mayfly - ja mam espiro next (to firma z grupy baby design) i wózek sprawdza mi się do teraz. Kupiliśmy go ze względu na duża gondole i właśnie największą spacerówkę - młoda ma prawie metr i się w niej jeszcze mieści i chętnie jeździ :)
 
reklama
@maartulka mi sie trafiło kilka bodziaków z pepco na początku, które musiałam wyrzucić, bo po suszeniu w suszarce nadruk się odklejał. A tak to kupuję młodej do żłobka, czy do jedzenia, bo nie jest mi później tego szkoda, ale na jakość nie mogę narzekać. Ze skarpetkami uważam, bo niektóre są mięciutkie, a niektóre sztuczne w dotyku.

@kika1kika popieram @mayfly - ja mam espiro next (to firma z grupy baby design) i wózek sprawdza mi się do teraz. Kupiliśmy go ze względu na duża gondole i właśnie największą spacerówkę - młoda ma prawie metr i się w niej jeszcze mieści i chętnie jeździ :)
Ja bym go nie oddała za żadne inne cuda po 5 czy więcej tysięcy 😁
A planujesz kupić coś innego do wożenia dwójki? Czy jak to rozwiążecie? Bo z tego, co piszesz, to córka jeszcze wózkowa.
Ale prawie meeeeetr?😱 Ile Wy mierzycie?
 
Do góry