reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kropki - II kreski ❤️

Nie wiem. Według kalendarzyka za 7dni. Według ostatniej @ za 3 dni. Dzisiaj ostatni dzień Duphastonu (brałam od 3go dnia po owulacji przez 10dni 2x1 tabl) więc pewnie 3-4dni i przyjdzie. Tylko się właśnie zastanawiam czy go odstawić czy pobrać jeszcze kilka dni bo implantacja mogłaby być np dzisiaj więc test dopiero za kilka dni by wyszedł a wtedy bym już nie brała dupka i mogłoby dojść do poronienia... Nie wiem co robic
No to może na test jeszcze jest za szybko i dlatego wychodzi negatywny.. Może warto poczekać do terminu 🐵..
 
reklama
Apka która się tak nazwa. Prowadzę od kilku lat

Mhm. Nie znam tej aplikacji, ale osobiście aż tak nie zawierzam większości z nich, bo one tylko jakieś statystyki prowadzą tak naprawdę, algorytmy, a tyle zmiennych może wpłynąć na cykl [emoji6]choć w gruncie rzeczy np. flo dość dobrze prognozowało mi termin miesiączek, ale jak zaczęłam sprawdzać owu to się okazało, ze tu się bardzo myliło [emoji16] bardziej bym polegała na monitoringach, testach, temperaturach, obserwacji, jeśli się ja potrafi przeprowadzić. Testuje te aplikacje, które pozwalają wprowadzać te bardziej „zaawansowane” dane, zobaczę czy będą umiały się nauczyć mojego cyklu i być trafniejsze [emoji6]

Dla przykładu w ubiegłym cyklu opóźniła mi się owu o tydzień, a wiec i miesiączka. Aplikacje, które nie pozwalają wprowadzić informacji o testach owulacyjnych lub chociaż samej owulacji nie wiedziały, ze coś się przestawiło i dawały mi błędne prognozy i dane [emoji6] te od razu poleciały, reszta uczy się dalej [emoji16]
 
Apka która się tak nazwa. Prowadzę od kilku lat

A wracając do Twojego pytania ja bym jeszcze dupka nie odstawiła przez weekend (kosztem wydłużenia cyklu o te 2 dni) i zatestowala lub zrobiła bete w poniedziałek. Ale to ja, opierając się na informacjach od mojej gin.
 
A wracając do Twojego pytania ja bym jeszcze dupka nie odstawiła przez weekend (kosztem wydłużenia cyklu o te 2 dni) i zatestowala lub zrobiła bete w poniedziałek. Ale to ja, opierając się na informacjach od mojej gin.
Wlasnie taki mam plan. Ze 2 dni dłużej pobrań. Mój kalezdarzyk ma opcje zaznaczenia pozytywnego testu owu. W tym cyklu miałam drożność i owulację potwierdzoną w 11dc
 
reklama
Do góry