reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy!!!

Ani@1975

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Lipiec 2020
Postów
67
Dziewczyny czy ktoras miala w ciazy (6tydzien) brazowe uplawy i bylo w porzadku? Biore luteine pod jezyk i nic nie mijaja te uplawy :( nie ma ich duzo, czasem pojawi sie na papierze odrobine, bardziej widoczne jest to podczas sprawdzania szyjki :( mam wrazenie,ze ona jest uchylona . Moja ginekolog wraca dopiero 5 grudnia, a jak do niej pisze to odpisuje,ze tak sie zdarza i sie nie martwic. Na sor nie przyjma mnie, bo nie ma boli i krwawienia 🤷‍♀️🤦‍♀️ Bardzo sie boje :( Prosze o odpowiedz dziewczyn u ktorych wystepowaly brozowawe uplawy i okazalo sie wszystko dobrze.
 
reklama
Cześć.
Ja jestem obecnie 6+5tc i miewam brązowe uplawy w sumie od początku.
Nie powinno się sprawdzać szyjki będąc w ciąży, bo można sobie zaszkodzić. Staraj się dużo leżeć i odpoczywać, a jak naprawdę Cię coś nie pokoi to może wizyta u innego ginekologa jak masz możliwość?
 
Masz jakies bole? Dolegliwosci ciazowe? Bylas na kontroli z tymi uplawami?
Staram sie odpoczywac, ale przez te plamienia nie potrafie spokojnie usiedziec. Wizyta u innego lekarza niestety odpada :(
 
Masz jakies bole? Dolegliwosci ciazowe? Bylas na kontroli z tymi uplawami?
Staram sie odpoczywac, ale przez te plamienia nie potrafie spokojnie usiedziec. Wizyta u innego lekarza niestety odpada :(
Czasami zakluje jajnik i od czasu do czasu brzuszek pobolewa jak na @, ale po chwili ustępuje. Dolegliwości nie mam żadnych, nic a nic 🙈 jedynie piersi mnie szczypią jak sobie nacisne🤷 miałam usg kilka dni temu, ale jeszcze malusie było i ♥️ nie sluchalam. Kolejne usg mam 1 grudnia i też się stresuje 🙈 Staraj się tak nie myśleć, brązowe upławy ponoć się zdarzają i są całkiem normalne, ja również pytałam dziewczyn jakiś czas temu.
3mam mocno kciuki!! :)
 
Czasami zakluje jajnik i od czasu do czasu brzuszek pobolewa jak na @, ale po chwili ustępuje. Dolegliwości nie mam żadnych, nic a nic 🙈 jedynie piersi mnie szczypią jak sobie nacisne🤷 miałam usg kilka dni temu, ale jeszcze malusie było i ♥️ nie sluchalam. Kolejne usg mam 1 grudnia i też się stresuje 🙈 Staraj się tak nie myśleć, brązowe upławy ponoć się zdarzają i są całkiem normalne, ja również pytałam dziewczyn jakiś czas temu.
3mam mocno kciuki!! :)
No ja tez nie mam zadnych dolegliwosci. Gdyby nie brak okresu to nie wiedzialabym,ze w ciazy jestem.
Dobrze wiedziec,ze nie jestem sama. Za ciebie tez trzymam kciuki.
 
Ja miałam takie plamienia. Teraz córka ma 8 lat.. Nie sprawdzaj szyjki w ciąży, nie można.. Możesz sobie tylko kłopotu narobić..
Do ktorego tygodnia trwaly? Same minely? Bolal brzuch? No wiem, ale tylko tak widze,ze te uplawy sie nasilaja,nie zawsze sa na papierze,bardzo rzadko i malo a podczas sprawdzania szyjki jest tego duzo :(
 
Do ktorego tygodnia trwaly? Same minely? Bolal brzuch? No wiem, ale tylko tak widze,ze te uplawy sie nasilaja,nie zawsze sa na papierze,bardzo rzadko i malo a podczas sprawdzania szyjki jest tego duzo :(
Nie pamiętam juz. Ale kojarzę że chyba brzuch mnie pobolewał.. Ale wszystko było okej. Lekarz mówił że na początku uplawy się zdarzają..
 
Noe wkładaj sobie tam nic ! Nie sprawdzaj ! Nie jesteś od tego , normalne ze w ciazy wszystko jest bardziej ukrwione , zdarza się plamienie, ale.Twoje jest z Twojej winy , czekaj spokojnie na wizytę, a zobaczysz ze nie będzie żadnych plamien
 
reklama
Ja miałam przez ok tydzień brązowe plamienia .dużo odpoczywać nie denerwować się i luteina i powinno być ok.mi lekarz zawsze mówił że brązow się zdarzają gorsze są czysta krwią
 
Do góry