reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Witam :)
Postanowiłam na sam koniec dołączyć do was.
Termin mam na 23.12.2020 więc to będzie taki nasz świąteczny prezencik.
Mam pytanie odnośnie dokumentacji jaka należy dołączyć dla pracodawcy po porodzie.
Może któraś z was się orientuje.
Bardzo proszę o pomoc.
Cześć 😊Wydaje mi się, że nic nie musisz dostarczyć, zwolnienie wyślą elektronicznie ewentualnie możesz zadzwonić, że urodziłaś
 
Dziewczyny robicie jakieś ćwiczenia oddechowe? Pozycje na piłce itp?:)
Mi lekarka przewidziala szybszy porod, z koncowki grudnia na 10tego. W zwiazku z tym mam zalecone cwiczenia oddechowe przez 10 minut dziennie ( wdech przez nos wydech przez usta), 60min spacery dziennie plus 20 przysiadow, herbatke z lisci malin i duzo ananasa;))))
 
reklama
Hej dziewczyny. Chciałabym dołączyć do Waszej grupy grudniowych mamusiek 🙂 obserwuje Was jakiś czas, co pomaga mi zwalczyć strach przed porodem 😱. Ja jestem w 40 tc więc (termin na 1.12) więc czuje się jak chodzącą bomba zegarowa 😁 to będzie mój drugi dzidziuś, po 9 latach, tym razem córeczka. Póki co nic się nie dzieje a cała rodzina wywiera presje...
Lekarz kazał się w przyszły poniedziałek zgłosić do szpitala z "bólami brzucha" jeśli do tej pory nic się nie ruszy...
 
Do góry