reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dzień dobry, ja dziś w kiepskim humorze, apka pokazuje @ za trzy dni, ale czuję się okropnie, infekcja powoli odpuszcza ale kupiłam globulki jakieś takie z lekiem a nie tylko kwasem mlekowym czy hialuronowym, chyba jedyne takie dostępne bez recepty. Wczoraj wieczorem to myślałam że zwariuje i siedzieć nawet nie mogłam, dziś już lepiej. Zaraz obiadek a noc do pracy, rety jak mi się nie chce i totalny brak sił. Brzuch zaczyna już pobolewać jak na @, piersi sflaczały, no i tyle z tych starań w tym miesiącu.
Depresja jesienno-zimowa jak nic mnie dopadła....
 
@bellatriks ja tez czuję ta depresje jesienno- zimową 🙄 nie lubie takiego samopoczucia, dlatego myślałam żeby jakis jogging wprowadzić delikatnie na lepsze samopoczucie, ale żeby nie zaburzać cyklu, kiedyś uwielbiałam się zdrowo zmęczyć obrazu lżej na duszy.
Ja dzisiaj ostatni dzień tabletek na wywołanie i niespodzianka zaczełam plamić już boleści @ juz sa, ale tak myślałam ze tak bedzie bo widzialam jak temp spada po mimo tabletek, a więc na razie czuję się podle bo @ zaczyna mi dokuczać,ale czuję ulgę bo dzis 49dc 🤦‍♀️ileż można. Nowy cykl nowa nadzieja 😊
 
@bellatriks ja tez czuję ta depresje jesienno- zimową [emoji849] nie lubie takiego samopoczucia, dlatego myślałam żeby jakis jogging wprowadzić delikatnie na lepsze samopoczucie, ale żeby nie zaburzać cyklu, kiedyś uwielbiałam się zdrowo zmęczyć obrazu lżej na duszy.
Ja dzisiaj ostatni dzień tabletek na wywołanie i niespodzianka zaczełam plamić już boleści @ juz sa, ale tak myślałam ze tak bedzie bo widzialam jak temp spada po mimo tabletek, a więc na razie czuję się podle bo @ zaczyna mi dokuczać,ale czuję ulgę bo dzis 49dc [emoji2356]ileż można. Nowy cykl nowa nadzieja [emoji4]

Co bierzesz na wywolanie @ ? GP Ci cos przepisal?
 
Hej dziewczyny, potrzebuje porady. Pisałam już tutaj kiedyś, ze staramy się od 2 lat, jutro idę na obserwację cyklu, zastanawiam się, czy dziś możemy współżyć?? Jest to teoretycznie wskazane, bo „jakoś teraz” powinnam mieć owulacje, ale czy nasienie nie przesłoni szukanego przez lekarza jajeczka?? Być może to głupie pytanie, ale serio nie wiem jak do tego podejść :p
 
Hej dziewczyny, potrzebuje porady. Pisałam już tutaj kiedyś, ze staramy się od 2 lat, jutro idę na obserwację cyklu, zastanawiam się, czy dziś możemy współżyć?? Jest to teoretycznie wskazane, bo „jakoś teraz” powinnam mieć owulacje, ale czy nasienie nie przesłoni szukanego przez lekarza jajeczka?? Być może to głupie pytanie, ale serio nie wiem jak do tego podejść :p
Oczywiście, że możecie 😉
 
Pewnie bardzo dużo kobiet, które się nie starają i nie kontrolują cyklu nawet nie wiedzą, że są w ciąży. Ot spóźniona miesiączka. Ale dziwi mnie to, że tak krótko krwawiłam. I dzisiaj mi też dość mocno doskwierał ból jakby prawego jajnika. Trzymam za Ciebie kciuki ❤️
Dobrze jest posłuchać kogoś, kto przeszedł to samo
Ja mialam biochemiczna w październiku, od razu w kolejnym cyklu się staraliśmy 😊
 
@bellatriks ja tez czuję ta depresje jesienno- zimową [emoji849] nie lubie takiego samopoczucia, dlatego myślałam żeby jakis jogging wprowadzić delikatnie na lepsze samopoczucie, ale żeby nie zaburzać cyklu, kiedyś uwielbiałam się zdrowo zmęczyć obrazu lżej na duszy.
Ja dzisiaj ostatni dzień tabletek na wywołanie i niespodzianka zaczełam plamić już boleści @ juz sa, ale tak myślałam ze tak bedzie bo widzialam jak temp spada po mimo tabletek, a więc na razie czuję się podle bo @ zaczyna mi dokuczać,ale czuję ulgę bo dzis 49dc [emoji2356]ileż można. Nowy cykl nowa nadzieja [emoji4]
O matko 49 dni. To faktycznie w takim wypadku już bym się modliła żeby @ przyszła. I móc się zabrać za kolejne starania . To życzę żeby to było to :)
Hej dziewczyny, potrzebuje porady. Pisałam już tutaj kiedyś, ze staramy się od 2 lat, jutro idę na obserwację cyklu, zastanawiam się, czy dziś możemy współżyć?? Jest to teoretycznie wskazane, bo „jakoś teraz” powinnam mieć owulacje, ale czy nasienie nie przesłoni szukanego przez lekarza jajeczka?? Być może to głupie pytanie, ale serio nie wiem jak do tego podejść :p
Możecie możecie śmiało, nie ma co czekać!
 
reklama
Hej dziewczyny, potrzebuje porady. Pisałam już tutaj kiedyś, ze staramy się od 2 lat, jutro idę na obserwację cyklu, zastanawiam się, czy dziś możemy współżyć?? Jest to teoretycznie wskazane, bo „jakoś teraz” powinnam mieć owulacje, ale czy nasienie nie przesłoni szukanego przez lekarza jajeczka?? Być może to głupie pytanie, ale serio nie wiem jak do tego podejść :p
Jak najbardziej można, sama byłam w takiej sytuacji w tym cyklu i w niczym to nie przeszkadzało 😉
 
Do góry