reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A zdarza wam się piwo 0,00% wypić?
Ja w pierwszej piłam, jak mój sobie kupował piwko, tutaj w NL nawet do paczki dla ciezarnych dają piwo 0,0%, mi w tej ciąży piwo nie smakuje za to mam taki cydr malinowy 0,0% pycha, zawsze sobie biorę jak ogladamy ksw lub poprostu jak jest ochota, 😋, ale go pilam nawet przed ciąża, 😂
 
Dziewczyny a jak jest u Was z wielkością płodu co do wieku ciazowego? Bo ja co idę na wizytę to słyszę że mała mniejsza co do wieku ciazowego. Wychodzi tydzień różnicy wg OM termin na 22 marca a wg USG 30 marzec a nawet początek kwietnia.
U mnie to samo. Facet od USG nastraszył że może być hipotrofia a gin powiedziała że różnice do 2 tyg są zupełnie normalne.
 
Hej brzuchate
Wczoraj miałam jakiś problem z forum bo nie mogłam wejść :(
Dziewczynki pijecie czarna herbatę w ciąży od czasu do czasu ? Czy całkowicie odstawilyscie ? A i jeszcze jedno mam takie soki malinowe swojskie do herbaty można czy nie można bo ja już zgłupiałam 😊
Ja na początku nie piłam, ale to miałam odrzut do kawy , a po herbacie miałam saharę w gębie jakby miała maja to szły owocowe które średnio lubię. Teraz już pije codziennie herbatę czarną nawet dwie .

My już mamy 23+2tydz . Ale niestety nie wiem co u małej bo dopiero wizyta w styczniu , a tydzień przed wizytą ide na krzywą.
Ale na pewno urosłysmy bo na wadze widzę dodatkowy kilogram. Jak tak pójdzie to pewnie przytyję jak z chłopakami 20kg :(
 

Załączniki

  • IMG_20201218_072836.jpg
    IMG_20201218_072836.jpg
    645,3 KB · Wyświetleń: 65
Moja mała jest znowu o tydzien mniejsza ale to od samego początku. Czyli owulacja byla później niż myslalam. A jutro mam polowkowe i zobaczymy czy nadgonila. Nie uukrywam że wolalabym zeby byla wieksza bo ja 2 razy rodzilam malutkie wczesniaczki i wolę zeby dziecko szybciej przybierało.
 
Moja mała jest znowu o tydzien mniejsza ale to od samego początku. Czyli owulacja byla później niż myslalam. A jutro mam polowkowe i zobaczymy czy nadgonila. Nie uukrywam że wolalabym zeby byla wieksza bo ja 2 razy rodzilam malutkie wczesniaczki i wolę zeby dziecko szybciej przybierało.
Trzymam kciuki za jutrzejsze połówkowe ❤️
 
reklama
Do góry