reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Miejski 2 w Bydgoszczy

Dziwne. Również miałam zdiagnozowana cukrzycę. Przy czym mój wynik naczczo wynosił 94, ale mimo to nie było zmiłuj. Po godzinie tak wysoki wynik powinien być niepokojący. W poradni diabetologicznej byłam w bizielu. Ale będąc na patologii w miejskim jak również po porodzie miałam konsultacje z diabetologiem. I powiem tak: na patologię przyszła starsza pani, strasznie się spieszyła i była co najmniej dziwna.. po porodzie przyszła taka blondynka, młodszą kobietka i zupełnie inna rozmowa. Czyli jak w każdym przypadku, nie jest ważne miejsce a człowiek.
Jak miałam wizytę u diabetolog z Biziela to uciekłam stamtąd. Głupia baba. A w miejskim trafiłam na młodą blondynkę, p. Daria, cudowna kobieta.
 
reklama
Dziewczyny nie pamiętam czy było to pytanie, ale czy na samej diecie trzeba zjawić się wcześniej w miejskim ? Jeśli tak to ile dni ? Potrzebne jest skierowanie ? W Bizielu ponoć tydzień wcześniej ale wolałabym nie leżeć tak długo w szpitalu. Podobno w miejskim ty tylko 3 dni. Trzeba się zapowiedzieć ? Może gdzieś zadzwonić ? Aktualnie 34 tc
 
Dziewczyny nie pamiętam czy było to pytanie, ale czy na samej diecie trzeba zjawić się wcześniej w miejskim ? Jeśli tak to ile dni ? Potrzebne jest skierowanie ? W Bizielu ponoć tydzień wcześniej ale wolałabym nie leżeć tak długo w szpitalu. Podobno w miejskim ty tylko 3 dni. Trzeba się zapowiedzieć ? Może gdzieś zadzwonić ? Aktualnie 34 tc
Trzeba się zgłosić tydzień przed terminem. Na wejściu powiedziałam, że do porodu z cukrzycą. Nie ma znaczenia dla nich czy dieta czy insulina. Też byłam na diecie i dobrze, że szybciej się zgłosiłam, bo z małą było źle w brzuchu. Źle jej krew krążyła i tętno jej spadało o czym ja nie wiedziałam, a czułam się bardzo dobrze. Byłam 8 dni łącznie w miejskim. Oni tyle trzymają przy cukrzycy.
 
Dobre opinie są o MSWiA.
Rodziłam we wrześniu w 2 , co prawda naturalnie ale była ze mną na sali dziewczyna po CC i była zadowolona.
MSWiA bardzo polecam 💪 sam poród w moim przypadku naturalny nie był dla mnie żadnym masakrycznym przeżyciem. Wsparcie w 100% pomimo długiego porodu 6h uważam personel za naprawdę bardzo cierpliwy do mnie 🙂 niestety w moim przypadku zaraz po porodzie córka została wywieziona karetka do szpitala Biziela na intensywna terapie. Przykre przeżycie, dopiero po wypisie mogłam jechać i ja zobaczyć. Rodziłam z dodatnim gbs, nic nie wskazywało na jakiekolwiek problemy po porodzie. Teraz gdybym miała wybierać rodziłabym w szpitalu właśnie miejskim. Ten szpital wśród moich znajomych ma również dobre opinie.
 
Hej. Co u ciebie słychać? Bylas juz umówić się na cc w miejskim?
Tak, pojechałam na kwalifikację 11 grudnia.
Przy przyjęciu miałam nagle cisnienie 210/120...
I o 18.17. przez cesarskie cięcie przyszła na swiat Martynka [emoji13] 2780g i 51 cm. 20 dni przed terminem.
Dopiero wczoraj wyszlysmy do domku z powodu żółtaczki wymagającej fototerapii.


A od dzisiaj Miejski wznowił porody rodzinne [emoji4]
 
reklama
Tak, pojechałam na kwalifikację 11 grudnia.
Przy przyjęciu miałam nagle cisnienie 210/120...
I o 18.17. przez cesarskie cięcie przyszła na swiat Martynka [emoji13] 2780g i 51 cm. 20 dni przed terminem.
Dopiero wczoraj wyszlysmy do domku z powodu żółtaczki wymagającej fototerapii.


A od dzisiaj Miejski wznowił porody rodzinne [emoji4]
Gratuluję😊😊😊. Dużo zdrówka dla was🥰
 
Do góry