reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Cześć. Mam pytanie do mam szykujących wyprawkę na początek marca. Jakie zestawy ubranek wybieracie do szpitala? W jakie będzie najwygodniej ubrać maluszka?
 
reklama
Cześć. Mam pytanie do mam szykujących wyprawkę na początek marca. Jakie zestawy ubranek wybieracie do szpitala? W jakie będzie najwygodniej ubrać maluszka?
Ja mam termin na 18 marzec, ale teraz w styczniu będę wszystko prać i prasować i na początku lutego pakować się, więc wtedy będę sobie oglądać co tam wziąć 😜 Jak jak zwykle wezmę pewnie o dużo za dużo, bo ja tam mam nawet że sobą, że biorę ubrania, które myślę, że może mogą się przydać, a potem ich nie założę ani razu 😅
 
Do góry