reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Gratulacje 😊 U nas po trzy letniej walce udało się. Wstyd się przyznać ale my jeszcze nie rozglądaliśmy się za wózkiem... Będziecie mieć dwie dziewczynki, dwóch chłopców czy parkę?
Jaki wstyd😊 w którym jesteś tyg? Ja bym jeszcze poczekala z z tym zakupem ale mój mąż musi mieć zawsze wszystko szybko zalatwione😊
Bedzie parka😊😊😊
My nie mamy dzieci. Bliźniaki będą pierwszymi 😊 Podchodziliśmy 1 raz do procedury, pierwszy transfer i się udało 😊
Szczęściara😊 ja 5 lat walki i ponad 10 transferów za mną. Ale w końcu się udało i to podwojnie😍😍
 
reklama
Odnośnie mleka to po każdym Comforcie jest zielona kupa i smrodek, że hoho. To jest normalne. Winna jest większa dawka żelaza w tych mlekach.
My jeszcze podajemy żelazo osobno od miesiąca, lekarz tak zalecił ale nie miały zielonych kup. To mówisz ze nie mam się czym martwić? Bo mialam juz dzwonic do lekarza i pytac o to. Syn teraz robi kupę raz na 2dni i jest ona rzadka, zielona i masakrycznie śmierdząca, myslalam ze to z powodu zmiany mleka i sie unormuje za tydzien lub dwa.
 
My jeszcze podajemy żelazo osobno od miesiąca, lekarz tak zalecił ale nie miały zielonych kup. To mówisz ze nie mam się czym martwić? Bo mialam juz dzwonic do lekarza i pytac o to. Syn teraz robi kupę raz na 2dni i jest ona rzadka, zielona i masakrycznie śmierdząca, myslalam ze to z powodu zmiany mleka i sie unormuje za tydzien lub dwa.
To normalne. Moje dziewczyny tez były na comforcie, tylko bebilon. Miały tak samo, przeszliśmy na 2 na zwykle i przeszło. Też się bałam jak zobaczyłam takie kupy [emoji28]. Ale póki nie ma krwi to jest w porządku.
 
Jaki wstyd😊 w którym jesteś tyg? Ja bym jeszcze poczekala z z tym zakupem ale mój mąż musi mieć zawsze wszystko szybko zalatwione😊
Bedzie parka😊😊😊
Szczęściara😊 ja 5 lat walki i ponad 10 transferów za mną. Ale w końcu się udało i to podwojnie😍😍
Podziwiam determinację oraz wiarę i tym bardziej gratuluję 😊
 
Dziewczyny jestem po przeglądzie wózków. Cała sobotę spędziliśmy na poszukiwaniu tego właściwego... Do domu wróciłam z wielkim bólem głowy 😔 Ale mamy na oku dwa wózki, których w ogóle nie braliśmy pod uwagę 😁 Oglądałam Bebetto, nie polecam wózków gdzie dziecko jest jedno za drugim 🤦 Jeżeli chcecie dużo spacerować taki wózek nie nada się w przestrzeni miejskiej, bardzo ciężko podjechać nim na krawężnik, drugiego dziecka się nie widzi a o samym sterowaniu nim nie wspomnę. Jestem drobna osobą i ten wózek nie jest dla mnie 😔 My postawiliśmy na wózek jeden obok drugiego, który jest dość wąski na szerokość żeby można było wszędzie nim wjechać i żeby szybko i łatwo się składał.
 
Hej dziewczyny witam się! Dopowro znalazlamcten wątek. Od lat jestem na wątku kto po in vitro...
U mnie 27tc bliźniaczej. Udalo sie w końcu po latach zajść w ciaze starej banie. Mam 41 lat i jestem z Wawy.
Jestem na etapie wyboru wózka powoli.
Mam na tapecie bebetto42 i nany jogfwr City Delecty twin. Poproszę o wasze opinie😊😊
Ja niestety nie polecam Bebetto 42. Ciężko nim manewrować, jest długi i nie widać przodu - trzeba bardzo uważać żeby czegoś nie zahaczyc. Jednego dziecka w gondoli nie widzimy. Bardzo ciężko go podbić do góry, podjeżdżając np. na krawężnik. Jestem dość drobną osobą i próbowałam przy pustym wózku i miałam problem a co tu mówić jak dojdą maluchy...
 
Dziewczyny jestem po przeglądzie wózków. Cała sobotę spędziliśmy na poszukiwaniu tego właściwego... Do domu wróciłam z wielkim bólem głowy 😔 Ale mamy na oku dwa wózki, których w ogóle nie braliśmy pod uwagę 😁 Oglądałam Bebetto, nie polecam wózków gdzie dziecko jest jedno za drugim 🤦 Jeżeli chcecie dużo spacerować taki wózek nie nada się w przestrzeni miejskiej, bardzo ciężko podjechać nim na krawężnik, drugiego dziecka się nie widzi a o samym sterowaniu nim nie wspomnę. Jestem drobna osobą i ten wózek nie jest dla mnie 😔 My postawiliśmy na wózek jeden obok drugiego, który jest dość wąski na szerokość żeby można było wszędzie nim wjechać i żeby szybko i łatwo się składał.
My mamy Dorjana Quick Twin i sobie bardzo chwalę.
 
Dziewczyny jestem po przeglądzie wózków. Cała sobotę spędziliśmy na poszukiwaniu tego właściwego... Do domu wróciłam z wielkim bólem głowy [emoji17] Ale mamy na oku dwa wózki, których w ogóle nie braliśmy pod uwagę [emoji16] Oglądałam Bebetto, nie polecam wózków gdzie dziecko jest jedno za drugim [emoji1751] Jeżeli chcecie dużo spacerować taki wózek nie nada się w przestrzeni miejskiej, bardzo ciężko podjechać nim na krawężnik, drugiego dziecka się nie widzi a o samym sterowaniu nim nie wspomnę. Jestem drobna osobą i ten wózek nie jest dla mnie [emoji17] My postawiliśmy na wózek jeden obok drugiego, który jest dość wąski na szerokość żeby można było wszędzie nim wjechać i żeby szybko i łatwo się składał.
My mamy Valco snap duo i bardzo polecam [emoji4]. Tylko nie kupowałam z normalnymi gondolami. Kupiłam spacerówkę i dokupiłam miękkie gondole. [emoji106]
 
reklama
Polecam wózki obok siebie by widzieć dziecko. Mi się przytrafiło ze młoda zsiniała i przestała oddychać chyba sie zakrztusiła tym co sie ulało... Miała ok 2 miesięcy..., na szczęście szybko zareagowałam i zaraz odzyskała oddech. Nie wiem co by było gdyby była w 1 gondoli wózka 1za2...
My mamy baby joggera jest naprawdę super...
 
Do góry