reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dzien dobry 😊 ciezko mi sie tu jakos odnalezc, czytam Was od poczatku, ale nie wiem czy uda mi sie przez calosc przejsc 😂
Widzialam, ze pisalyscie na początku z jakich wojewodztw jestescie, jest moze ktos na tym etapie z łódzkiego? 😊
Generalnie to wypadaloby bym cos o sobie napisała.
Jestem Agnieszka, w tym roku koncze 35 lat, to moja druga ciaza. Pierwszy synek 29 luty 2016. Teraz termin na 1 marca 😊 tez synek 😊
 
Lo
Dzien dobry 😊 ciezko mi sie tu jakos odnalezc, czytam Was od poczatku, ale nie wiem czy uda mi sie przez calosc przejsc 😂
Widzialam, ze pisalyscie na początku z jakich wojewodztw jestescie, jest moze ktos na tym etapie z łódzkiego? 😊
Generalnie to wypadaloby bym cos o sobie napisała.
Jestem Agnieszka, w tym roku koncze 35 lat, to moja druga ciaza. Pierwszy synek 29 luty 2016. Teraz termin na 1 marca 😊 tez synek 😊
Cześć. Ja jestem Kasia. Też mam termin na 1 marca też będzie synek :-).
 
Jako, że będę mamą po raz pierwszy to mam pytanie do bardziej doświadczonych koleżanek:

Kiedy należy udać się z noworodkiem do lekarza? Od razu przy wzroście temperatury, lub przy pojawieniu się jakichś chrostek, problemów z brzuszkiem itp., czy najpierw próbować poradzić sobie ogólnodostępnymi środkami typu kremy/maści, kropelki, ibuprofen?

Czy dobrym pomysłem jest skompletować przed porodem apteczkę dla malucha? Jakieś witaminki, krople na kolkę, coś przeciwzapalne?
 
Jako, że będę mamą po raz pierwszy to mam pytanie do bardziej doświadczonych koleżanek:

Kiedy należy udać się z noworodkiem do lekarza? Od razu przy wzroście temperatury, lub przy pojawieniu się jakichś chrostek, problemów z brzuszkiem itp., czy najpierw próbować poradzić sobie ogólnodostępnymi środkami typu kremy/maści, kropelki, ibuprofen?

Czy dobrym pomysłem jest skompletować przed porodem apteczkę dla malucha? Jakieś witaminki, krople na kolkę, coś przeciwzapalne?
Ja mam aptekę całodobowa pod domem więc nie będę kupować na zapas ale jeśli masz słaby fiatem do takiego punktu to myślę że to nie głupi pomysł :)
 
Dzien dobry 😊 ciezko mi sie tu jakos odnalezc, czytam Was od poczatku, ale nie wiem czy uda mi sie przez calosc przejsc 😂
Widzialam, ze pisalyscie na początku z jakich wojewodztw jestescie, jest moze ktos na tym etapie z łódzkiego? 😊
Generalnie to wypadaloby bym cos o sobie napisała.
Jestem Agnieszka, w tym roku koncze 35 lat, to moja druga ciaza. Pierwszy synek 29 luty 2016. Teraz termin na 1 marca 😊 tez synek 😊
Cześć,
 
reklama
Cześć, ja jestem z województwa podlaskiego. We wrześniu kończę 32 lata, to moja 3 ciąża. Pierwsze poronienie. Z drugiej ciąży mam córkę urodzoną w 33/34 tygodniu ciąży, w sierpniu skończyła 3 latka. Teraz mam termin na 20 marca , druga dziewczynka.
 
Do góry