reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja dzisiaj przeszlam pol miasta tyle km narobilam ze tylko marze kiedy moj syn Artur spac pojdzie i odpoczne.[emoji28]

Mój właśnie padł :)

Mało się odzywam, ale niestety przyplątała nam się jakaś żłobkowa zaraza, wyglądało jak katar, a dziś jeszcze doszła biegunka, wiec siedzę z małym w domu.

Też, tak jak wy, wciąż mam stres, czy wszystko ok, chociaż nic złego się nie dzieje. Ale wolałabym już być po serduszku, bo jednak duża niepewność. Niemniej jednak udało mi się dzisiaj umówić na usg prenatalne, stwierdziłam, że najwyżej można odwołać, a okazało się, że lekarka, u której chciałabym robić prawie już nie ma wolnych terminów. No i niby ten czas tak wolno leci do następnej wizyty, ale tutaj już zaraz 8my tydzień się zacznie...
 
Ja dzisiaj przeszlam pol miasta tyle km narobilam ze tylko marze kiedy moj syn Artur spac pojdzie i odpoczne.[emoji28]
Mój syn już śpi całe szczęście więc teraz czas na odpoczynek [emoji846]taka chwila wytchnienia [emoji1]Oby Twój synek też szybko zasnął [emoji16]
 
Mój syn już śpi całe szczęście więc teraz czas na odpoczynek [emoji846]taka chwila wytchnienia [emoji1]Oby Twój synek też szybko zasnął [emoji16]
Moja córa jeszcze nie 🙄 a ma ostatnio problemy z zasypianiem..

Dziewczyny ja ostatnio wszystko jem z sosem czosnkowym 🤔 frytki pizza a nawet chleb z masłem i sosem czosnkowym, w poniedziałek chciałam go dodać do kalafiora i sosu grzybowego, tak jadłam kalafior z sosem grzybowo-cukiniowym 😂
 
reklama
Do góry