reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Diete za krotko stosuje, ale od pol roku juz biore suplementy I mysle, ze one pozytywnie wplywaja. Na poczatku zeszlego roku mialam spore rozjazdy w cyklach - 35-80 dni. Od pol roku cykle po 35 dni. Co do diety to kiedys stosowalam diete Dabrowskiej i po niej kilka kolejnych cykli rowno po 32 dni, kiedy standardowo mialam mniej wiecej 35-40. A pozniej wrocilam do kiepskiego jedzenia i juz nie bylo jak w zegarku ;)
dopiero jak to napisałam to do mnie dotarło że ty dopiero zaczęłaś stosować ta dietę ig, a ja zobaczę sobie tą dietę Dąbrowskiej i zamierzam przyglądać się temu co jem, uważam że jedzie ma na nas duży wpływ, a same suple, specyfiki to nie wszystko trzeba trochę od siebie coś dać,aby miało to sens na pewno nie zaszkodzi a może pomoże 😁
 
reklama
Dziewczyny, za niedługo mam laparoskopię z histeroskopią. Może któraś z Was jest po? I przybliży jak to wygląda, może którejś z Was udało się po zajść w ciążę?
 
reklama
Wreszcie mogłam do Was wpaść i nadrobić trochę zaległości 🙂 Ostatnio tyle pracy miałam, że nawet nie myślałam o staraniach. Udało mi się umówić wizytę na konkretny dzień cyklu i za dwa tygodnie dowiem się czy potrzebna mi histeroskopia. No chyba, że okaże się, że nie dostałam @ co mnie bardzo ucieszy 😁
Jak tam u Was? Kiedy testy, małpy, owulacje? 🤪
 
Do góry