reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Weekend u nas też będzie ciężki, tak jak w sobotę zejdzie z nocki po całym tygodniu tak popołudniu jedziemy na 50tkę mamy, już chyba się nastawiam, że ten cykl odpadnie.
Atakuj po powrocie z 50 mamy, może akurat coś zaskoczy! Ja też kombinuje jak to się zabrać do tych czynności. Mam wrażenie, że teraz jestem większym kombinatorem niż kiedyś za dziecka 🤣
Trzymam kciuki ❤️
 
reklama
Atakuj po powrocie z 50 mamy, może akurat coś zaskoczy! Ja też kombinuje jak to się zabrać do tych czynności. Mam wrażenie, że teraz jestem większym kombinatorem niż kiedyś za dziecka 🤣
Trzymam kciuki ❤️
Zobaczę czy mój będzie miał wgl siły na cokolwiek po takim tygodniu 😂
 
Najgorsze jest to czekanie... 😩 Mój mąż mówi żebym się nie nakręcała... Że widać ta drugą kreseczkę ale żeby się nie nastawiać... Wczoraj wieczorem nie miałam na nic sił, wszytko mnie drażniło chciało mi się płakać nie wiadomo dlaczego... Ale nie chce tego że sobą łączyć bo przed okresem też tak mam. Ale sama łapie się na tym, że się nakręcam a potem próbuje uspokoić że nic pewnego. Zatestowalam przed terminem miesiączki i sama nie wiem niby kreska jest ale i jej nie ma... Wariactwo😊
Może spróbuj jutro rano z innej firmy o czułości 10. Jeśli tez będzie kreska to to już na pewno nie pomyłka 💜
 
Hej dziewczyny, ale ten 7 styczeń na liście niebieski! 💙💙💙 @Magdalena09 GRATULACJE!
@Aileen28 czekamy dziś na twoje piękne dwie krechy 😍
U mnie bez zmian, żadnych dolegliwości, małpiszon znikł, czuje się dobrze i ciesze się że trochę żyjemy remontem i może to nas odwiedzie od myślenia tylko o jednym. Oby to zaowocowało małą fasolinką 😍
Witam no ja dzisiaj rano test i niestety biel wizira. To nie mój cykl prawdopodobnie. Do @ jeszcze jakieś 3 dni. Dobrze że mam teraz zajęta głowę milionem innych rzeczy to nie myślę o staraniach za bardzo. Mam nadzieję że w kolejnym cyklu się uda.
Trzymam kciuki za resztę dziewczyn testujących w tym miesiącu 🤞
 
reklama
W związku z tym, ze owu miałam później (wg testów) możecie mi zmienić datę testowania na 25.01 🙈(to będzie 12dpo). A teraz pozostaje czekać 🤭. Jak u was jest z przytulankami po owu? Bo u nas raczej marnie ... te starania nam nie służą.. jest taka presja. Mój Mąż się stresuje, ze ja wywieram na niego presję w te dni.. i nie wychodzi to tak jakbym chciała 😭😭. A jak nic nie mówię, to potem sam pyta, kiedy te dni płodne 🤦‍♀️🤦‍♀️ Jak żyć?
 
Do góry