reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Do kiedy zamierzacie pracowac??
Ja i tak juz rok siedzialam i posiedze kolejne 2 lata ale do pracy mi sie nie spieszy [emoji16]mam wystarczajaco duzo rzeczy w domu i to w ciazy [emoji1768]. A myslalam by wrocic w sierpniu do pracy jesli maly do zlobka sie dostanie ale sprawa sie sama rozwiazala [emoji23].

Pojadlam wiec mozna isc spac. Dobrej nocy Wam[emoji8]
 
reklama
Do kiedy zamierzacie pracowac??
Ja i tak juz rok siedzialam i posiedze kolejne 2 lata ale do pracy mi sie nie spieszy [emoji16]mam wystarczajaco duzo rzeczy w domu i to w ciazy [emoji1768]. A myslalam by wrocic w sierpniu do pracy jesli maly do zlobka sie dostanie ale sprawa sie sama rozwiazala [emoji23].

Pojadlam wiec mozna isc spac. Dobrej nocy Wam[emoji8]
Ja mam swoją firmę także do końca ;) a jak nie dam rady to muszę zdalnie z domu;) ale kocham pracowac także nie przeszkadza mi to ;)
 
Cześć dziewczyny!
Trafiłam na Was dopiero dzisiaj, chyba czas dodać się na takie bejbikowe forum.

Odstawiłam tabletki w maju, 31.12 test negatywny - zero zaskoczenia, śmiałam się już, że przecież ja testy robię na wywołanie okresu, a tu psikus, 7.01 wynik pozytywny! :) Wg preglife 6 tydz (5+4). Jestem umówiona na pierwszą wizytę 20.01 więc jeszcze tydzień czekania. To moja pierwsza ciąża.
Na konsultacji telefonicznej lekarz ginekolog zlecił mi morfologię, TSH, mocz i glukozę na czczo, dzisiaj byłam i już dostałam wyniki... Martwi mnie trochę glukoza 5.51 i TSH 2.65 :/ Wy już jesteście po wstępnych badaniach? (Nie zdążyłam jeszcze przewertować całego wątku :D)

Pozdrawiam Was serdecznie!
Ania
 
Do kiedy zamierzacie pracowac??
Ja i tak juz rok siedzialam i posiedze kolejne 2 lata ale do pracy mi sie nie spieszy
emoji16.png
mam wystarczajaco duzo rzeczy w domu i to w ciazy
emoji1768.png
. A myslalam by wrocic w sierpniu do pracy jesli maly do zlobka sie dostanie ale sprawa sie sama rozwiazala
emoji23.png
.

Pojadlam wiec mozna isc spac. Dobrej nocy Wam
emoji8.png
Zobaczymy jak się będę czuć. Poprzednio poszłam na L4 tak ok 33 tygodnia, bo już mnie bolały plecy i biodra, i aż wstyd mi było chodzić jak pingwin. Tak poza tym cały czułam się super, nie było zagrażenia dla ciąży, lubię swoją pracę i koleżanki więc nie chciałam tak odrazu uciekać i je zostawiać. Teraz też najchętniej zostałabym gdzieś do połowy lipca, tym bardziej, że dopiero co wróciłam po macierzyńskim, ale zobaczymy czy moje plecy i brzuch dadzą radę. Gdyby było jakieś zagrożenie to wiadomo, że trzeba patrzeć na siebie i dziecko.
 
Cześć dziewczyny!
Trafiłam na Was dopiero dzisiaj, chyba czas dodać się na takie bejbikowe forum.

Odstawiłam tabletki w maju, 31.12 test negatywny - zero zaskoczenia, śmiałam się już, że przecież ja testy robię na wywołanie okresu, a tu psikus, 7.01 wynik pozytywny! :) Wg preglife 6 tydz (5+4). Jestem umówiona na pierwszą wizytę 20.01 więc jeszcze tydzień czekania. To moja pierwsza ciąża.
Na konsultacji telefonicznej lekarz ginekolog zlecił mi morfologię, TSH, mocz i glukozę na czczo, dzisiaj byłam i już dostałam wyniki... Martwi mnie trochę glukoza 5.51 i TSH 2.65 :/ Wy już jesteście po wstępnych badaniach? (Nie zdążyłam jeszcze przewertować całego wątku :D)

Pozdrawiam Was serdecznie!
Ania
Ooooo :) hejka ;) ja test robiłam 08.01 i pozytywny :) w poniedziałek miałam pierwsza beta 164, jutro
Odbieram kolejny wynik i licze na przyrost :) byłam na pierwszym usg chyba zdecydowanie za wcześnie bo ani pęcherzyka ani nic nie było widać wiec cierpliwie czekam :)
 
Ooooo :) hejka ;) ja test robiłam 08.01 i pozytywny :) w poniedziałek miałam pierwsza beta 164, jutro
Odbieram kolejny wynik i licze na przyrost :) byłam na pierwszym usg chyba zdecydowanie za wcześnie bo ani pęcherzyka ani nic nie było widać wiec cierpliwie czekam :)

Kurcze, to ja żadnej bety nie robiłam :/ Mam pakiet w Medicoverze (jeśli któraś korzysta niech da znać, bo ja z nimi ogłupieję :D), ale lekarz na teleporadzie nie zlecił niczego takiego :D chyba cierpliwie pozostanie mi poczekać do przyszłej środy!

Trzymam za Nas wszystkie kciuki! <3
 
Kurcze, to ja żadnej bety nie robiłam :/ Mam pakiet w Medicoverze (jeśli któraś korzysta niech da znać, bo ja z nimi ogłupieję :D), ale lekarz na teleporadzie nie zlecił niczego takiego :D chyba cierpliwie pozostanie mi poczekać do przyszłej środy!

Trzymam za Nas wszystkie kciuki! <3
Ja również korzystam z Medicoveru. Miałam mieć dziś wizytę, miało być serduszko i... odwołali godzinę przed bo awaria usg. Muszę czekać do soboty :(
 
O nie! A powiedz mi, jak umawiałaś wizytę "potwierdzającą" to klikałaś jako klasyczna konsultacja ginekologiczna? Czy jak? :/ Ja dałam "konsultacja gin - prowadzenie ciąży" a jeszcze widziałam "konsultacja gin - potwierdzenie ciąży (FFS)" i to ponoć już płatna opcja :D a Pani w recepcji dzisiaj nie potrafiła mi odpowiedzieć jak powinnam się wpisać gdyż... ona nie ma przeszkolenia medycznego i nie wie na czym taka wizyta polega :D ech!

Od razu zaproponowali Ci najbliższy termin? Oby szybko zleciało do soboty! :)
Ja również korzystam z Medicoveru. Miałam mieć dziś wizytę, miało być serduszko i... odwołali godzinę przed bo awaria usg. Muszę czekać do soboty :(
 
reklama
O nie! A powiedz mi, jak umawiałaś wizytę "potwierdzającą" to klikałaś jako klasyczna konsultacja ginekologiczna? Czy jak? :/ Ja dałam "konsultacja gin - prowadzenie ciąży" a jeszcze widziałam "konsultacja gin - potwierdzenie ciąży (FFS)" i to ponoć już płatna opcja :D a Pani w recepcji dzisiaj nie potrafiła mi odpowiedzieć jak powinnam się wpisać gdyż... ona nie ma przeszkolenia medycznego i nie wie na czym taka wizyta polega :D ech!

Od razu zaproponowali Ci najbliższy termin? Oby szybko zleciało do soboty! :)
Byłam na wizycie 5+2i miałam umówiona zwykła konsultacje z powodu polipa, „przypadkiem” w międzyczasie zaszłam w ciąże 😂. I na tej wizycie był tylko pęcherzyk i lekarz mówił ze mam się umówić za 2 tyg. I umawiałam w rejestracji wtedy już jako prowadzenie ciąży (szybciej termin znaleźli i na konkretny dzień). A teraz pewnie znaleźliby jeszcze szybciej ale do innego lekarza
 
Do góry