reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A FFS jest wtedy kiedy nie masz w pakiecie i idziesz tak jakby „prywatnie”. Wiec sprawdź czy masz w pakiecie prowadzenie ciąży i jeśli tak to w sumie chyba bez znaczenia która bezpłatna opcje wybierzesz. Wizyta to wizyta :)
 
reklama
Byłam na wizycie 5+2i miałam umówiona zwykła konsultacje z powodu polipa, „przypadkiem” w międzyczasie zaszłam w ciąże 😂. I na tej wizycie był tylko pęcherzyk i lekarz mówił ze mam się umówić za 2 tyg. I umawiałam w rejestracji wtedy już jako prowadzenie ciąży (szybciej termin znaleźli i na konkretny dzień). A teraz pewnie znaleźliby jeszcze szybciej ale do innego lekarza
Takie przypadki idealne 😂
No to w takim razie się nie martwię, z niecierpliwością czekam co będzie na tej wizycie choć nie chcę się bardzo entuzjazmować żeby nie zapeszyć :)

daj znać koniecznie co będzie w sobotę!
 
A FFS jest wtedy kiedy nie masz w pakiecie i idziesz tak jakby „prywatnie”. Wiec sprawdź czy masz w pakiecie prowadzenie ciąży i jeśli tak to w sumie chyba bez znaczenia która bezpłatna opcje wybierzesz. Wizyta to wizyta :)
Mam prowadzenie ciąży bo dzisiaj mi to babeczka przy badaniach potwierdziła :)
Ekstra i dzięki za szybki odzew! Też nie możesz spać? Ja od tygodnia turlam się po łóżku do 3/4... :(
 
Mam prowadzenie ciąży bo dzisiaj mi to babeczka przy badaniach potwierdziła :)
Ekstra i dzięki za szybki odzew! Też nie możesz spać? Ja od tygodnia turlam się po łóżku do 3/4... :(
Ja wręcz przeciwnie, śpię 15h na dobę. Wczoraj się położyłam o 21 i wstałam o 9. Drzemka w ciągu dnia i teraz nie mogę zasnąć :D
 
Zazdroszczę!!!! Ja normalnie nie mam problemu ze spaniem po 10h ale odkąd się dowiedziałam o ciąży to chyba się oduczyłam 😂 szukam symptomów na siłę :D
No ja z kolei wolałabym mniej spać, życie ucieka 😂. A i tak nieprzytomna chodzę. Jeszcze co do Medicoveru, na tej pierwszej wizycie się troszkę rozczarowałam, bo ani badań nie zlecili, wszystko dopiero jak będzie serduszko. Wiec poczułam się tak trochę dziwnie- niby - tak jest Pani w ciąży ale jeszcze poczekajmy. Pewnie słusznie choć byłam nastawiona na coś innego.
 
No ja z kolei wolałabym mniej spać, życie ucieka 😂. A i tak nieprzytomna chodzę. Jeszcze co do Medicoveru, na tej pierwszej wizycie się troszkę rozczarowałam, bo ani badań nie zlecili, wszystko dopiero jak będzie serduszko. Wiec poczułam się tak trochę dziwnie- niby - tak jest Pani w ciąży ale jeszcze poczekajmy. Pewnie słusznie choć byłam nastawiona na coś innego.
O, to ciekawe co mi powie. Co prawda to już będzie później niż kiedy Ty miałaś pierwszą wizytę ale i tak nie wiadomo czy już serducho będzie.
Ja np. Na zwykłej wizycie po odstawieniu tabsów świadomie chcąca podejść do tematu przygotowań dostałam większą listę badań niż teraz po pozytywnym teście 🙄😂 i też lekarz powiedział „jak po tym 20.01 będzie serducho to lekarz zleci więcej badań, póki co podstawa żeby lekarz wiedział co i jak”. A książeczkę ciąży Ci wypisali chociaż żebyś już miała z pakietu „prowadzenia ciąży” czy przetrzymają Cię?
 
O, to ciekawe co mi powie. Co prawda to już będzie później niż kiedy Ty miałaś pierwszą wizytę ale i tak nie wiadomo czy już serducho będzie.
Ja np. Na zwykłej wizycie po odstawieniu tabsów świadomie chcąca podejść do tematu przygotowań dostałam większą listę badań niż teraz po pozytywnym teście 🙄😂 i też lekarz powiedział „jak po tym 20.01 będzie serducho to lekarz zleci więcej badań, póki co podstawa żeby lekarz wiedział co i jak”. A książeczkę ciąży Ci wypisali chociaż żebyś już miała z pakietu „prowadzenia ciąży” czy przetrzymają Cię?
Niestety nie, także tym bardziej czekam z niecierpliwością na wizytę
 
reklama
Dziewczyny czy Wy też macie takie bardzo wodniste upławy ? szczególnie po wstaniu z łóżka? Mnie to chyba wszystkie możliwe anomalie ciążowe dopadają [emoji85]
 
Do góry