reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ja robiłam badania krwi i moczu, toxo, tsh, cmv, hiv, wr i jeszcze inne. Wedlug moich norm chyba ok. Ale w poniedziałek wizyta i pokażę lekarzowi. Najbardziej cieszę się, że glukoza 82.
Poza tym czuję się tak dziwnie, mdłości takie trudne do określenia stłumione i ciągłe wzdęcia i leżenie. Czy wy też tak miałyście?
Dobrze ze cukier dobry ja mialam cukrzycę brrrr .Wiadomo ze czuję sie dziwnie zaczyna się nowe zycie.W ktorym jestes tygodniu?Nie pamietam
 
U mnie dziś jakiś gorszy dzień, w nocy budziła się często i całe dopołudnie praktycznie na rękach. Nie mogłam nic zrobić. Potem zrobiła kupkę i trochę się jej polepszyło. Tak że zmiatam do spania póki córcia śpi.
Za to cały dzień padał śnieg i zrobiło się tak bajecznie[emoji3511][emoji301][emoji300]
A co u Was ? [emoji8][emoji8]
 
Dobrze ze cukier dobry ja mialam cukrzycę brrrr .Wiadomo ze czuję sie dziwnie zaczyna się nowe zycie.W ktorym jestes tygodniu?Nie pamietam
Jutro dokladnie 10 według om. W poniedziałek na usg porównamy tygodnie, czy się pokrywają?
Maja jak czytałam forum od początku, to pamiętam jak Tobie kibicowałam w staraniach i, że potem już przestałaś wierzyć ze się uda.
Ja miałam podobnie, zwlaszcza ze na poczatku października amh mialam 0,54.
Stwierdziłam, ze to bedzie cud. No i jest😘
 
Odpadłam ostatnio trochę, bo musiałam zakończyć zakupy i organizację domu. A poza tym od zeszłego tygodnia dostałam pozwolenie na poruszanie się po domu - tak troszeczkę, no i w weekend się trochę poruszałam, a od poniedziałku już leżę znowu grzecznie w łóżeczku, bo brzuch mi znowu zaczął bardzo twardnieć..., a nie chcę już brać za dużo rozkurczowych. Za półtorej godziny będzie 35+0❤💪🎊. Do 22.01 teraz czekam - koniec wcześniactwa😍.
A Wy jak, pokazujecie maluszkom śnieg? ☃️❄. U nas szaro i buro jest🌦🌫.
No i czekamy na wieści od Netki❤ i jej dzielnej Zosi.
 
U mnie też bez bajki śnieżnej ale czy to źle? Tu od razu snieg= paraliż.
Kwiatek super,że tak zleciało 😍
Teredka widać brzuszek przeszkadzał maleńkiej.
Moj już taki duży, łobuzi, gada, psoci i strasznie bałagani 😂 dziś przyszedł że skarga, że ma brudna rączkę. Umyłam obie i była afera bo druga była przecież ładna 😂
 
U mnie też bez bajki śnieżnej ale czy to źle? Tu od razu snieg= paraliż.
Kwiatek super,że tak zleciało 😍
Teredka widać brzuszek przeszkadzał maleńkiej.
Moj już taki duży, łobuzi, gada, psoci i strasznie bałagani 😂 dziś przyszedł że skarga, że ma brudna rączkę. Umyłam obie i była afera bo druga była przecież ładna 😂
Jejku, jakie słodkie problemy❤😍😗
 
reklama
Świeżynki jak samopoczucia? Jakieś kontrole, badania robione?
U mnie różnie, co będę ukrywać, że mam milion myśli w głowie... czekam na pierwszą wizytę u ginekologa, zobaczymy co powie. Wiesz ja jestem po różnych przejściach ginekologicznych. Kiedyś mi i mężowi lekarz powiedział, że nie mamy szansy na ciążę. Tym bardziej nas to wszystko stresuje, chociaż wiadomo staram się myśleć pozytywnie. Jak będę po wizycie i będę coś więcej wiedziała napewno napiszę.
 
Do góry