reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Znadziejami, tylko się nie stresuj!!! Wiem z własnego przykładu, że stres bardzo źle wpływa na przebieg ciąży. Jeśli masz taką możliwość, to leżeć i jeszcze raz leżeć i odpoczywać. Mój znajomy ginekolog ciągle mi powtarza, że kobiety w ciąży po 40ce, nawet te, które problemów w ciąży nie mają, powinny większość czasu tylko odpoczywać, jeśli jeśli jest taka szansa.
Dziękuję za te słowa, cały czas powtarza mi @Maja75, że mam się nie denerwować i stresować. Będę się starała jak tylko dam radę, ale ja jestem z tych nerwicowców co wszystkim się przejmują 🙈 Jeśli chodzi o leżenie i odpoczywanie to staram się to robić jak najczęściej. Jest jeszcze praca, fakt administracyjna i tylko dlatego wczoraj ginekolog nie wysłał mnie na zwolnienie, ale powiedział, że zobaczymy co będzie za dwa tygodnie. Teraz pozostaje mi tylko "nerwy na wodzy", pozytywne myślenie i 🙏
 
reklama
Kwiatek to naturalne z tą koncentracja i pamięcią, ja to przeżyłam w ostatniej ciąży mocno z poprzednich nie pamiętałam. Ktoś to zwie ciążawe zgabczenie mózgu 😂 przechodzi w od pieluchowe zapalenie 🙄
 
Mylę się, czy więcej na wątku mamy dziewczynek? Jakoś mi się w oczy rzuciło, że królują księżniczki 🤔
 
Skoro już widać to ekstra! Dobry początek, jest gdzie trzeba! Mojej szwagierce też powiedziano, że przez mięśniaki nie ma szans na dziecko... Ma 2 córki.
A co, cuda zdarzają się częściej niż nam się wydaje.
@arona dokładnie tak jak piszesz dla nas to jest cud. Ja od lat leczę się ginekologicznie, endometrioza, mięśniaki, niedrożny jajowodów itp. Mam nadzieję, że wszystko pomyślnie się ułoży 🙏
 
reklama
@arona dokładnie tak jak piszesz dla nas to jest cud. Ja od lat leczę się ginekologicznie, endometrioza, mięśniaki, niedrożny jajowodów itp. Mam nadzieję, że wszystko pomyślnie się ułoży 🙏

Tyle ciotek się pomodli to i Bóg nie będzie miał wyjścia i da śliczne maleństwo.
Trzymam mocno kciuki ❤️
 
Do góry