reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

@ness. Ty w poniedziałek już na odział idziesz a kiedy CC? Ja też wczoraj po wizycie dostałam taka datę znaczy w poniedziałek test a we wtorek na odział na CC więc pewnie w podobny dzień będziemy ją miały 😁 u Ciebie z om na kiedy termin?
Ja w niedzielę na covid, a w poniedziałek na oddział na CC. No to będziemy miały podobną datę porodu :D nie zdziwilabym się gdyby mnie w pon potrzymali i CC dopiero we wtorek zrobili.
U mnie z om na 1 luty, ale od 1 USG wskazywało na 27 stycznia, osttanie usg pokazało nawet 25. Także wg. Om będzie to skończone 38 tc, a według USG 39. A ty na kiedy miałaś termin?
 
reklama
Ja w niedzielę na covid, a w poniedziałek na oddział na CC. No to będziemy miały podobną datę porodu :D nie zdziwilabym się gdyby mnie w pon potrzymali i CC dopiero we wtorek zrobili.
U mnie z om na 1 luty, ale od 1 USG wskazywało na 27 stycznia, osttanie usg pokazało nawet 25. Także wg. Om będzie to skończone 38 tc, a według USG 39. A ty na kiedy miałaś termin?
Na 4 luty więc podobnie u mnie cały czas mniejsza ale chyba taka uroda. Ja to będę się cieszyć jak w czwartek zrobią CC i data mi się podoba dzień babci 21.01.2021 fajnie wygląda ale zobaczymy. Jaką waga maluszka u Ciebie na ostatnim USG była?
 
Na 4 luty więc podobnie u mnie cały czas mniejsza ale chyba taka uroda. Ja to będę się cieszyć jak w czwartek zrobią CC i data mi się podoba dzień babci 21.01.2021 fajnie wygląda ale zobaczymy. Jaką waga maluszka u Ciebie na ostatnim USG była?
Miesiąc temu w 34+1 2400, jutro mam wizytę to może go zważy. A twój jak z wagą?
 
Wyszedl mi wlasnie po porodzie i jest tak bolesny ze nawet boje sie tam dotykac a o kupie juz nie wspomne.
Kupilam wczoraj masc zobaczymy czy cos pomoze..
Ja zrobiłam jak poleciła Kati473 - kupiłam miód naturalny (manuka) i zaczęłam smarować wczoraj po południu. Nie minęła doba i jest o niebo lepiej, aż nie mogę uwierzyć. Dziś rano hemoroidy były wyczuwalnie mniejsze i nie bola jak siadam i się załatwiam. Miód musi być naturalny, nie taki z marketu, najlepiej gryczany, manuka lub wielokwiatowy ciemny z tego co czytałam. Trzeba smarować 2-3 razy dziennie. U mnie działa cuda :)
 
Mamy, które już urodziły. Jak wyglądały te ostatnie tygodnie przed porodem? Ja mam wrażenie, że codziennie mi coś bardziej dolega- boli krzyż na dole, do tego ciśnie podbrzusze, czasem kłuje krocze i pachwiny ale cały czas non stop coś czuję. Zastanawiam się ile to jeszcze będzie trwało.. termin na 30.01 🤦
 
Mamy, które już urodziły. Jak wyglądały te ostatnie tygodnie przed porodem? Ja mam wrażenie, że codziennie mi coś bardziej dolega- boli krzyż na dole, do tego ciśnie podbrzusze, czasem kłuje krocze i pachwiny ale cały czas non stop coś czuję. Zastanawiam się ile to jeszcze będzie trwało.. termin na 30.01 🤦
Miałam bóle krzyża i kłucie w pochwie. Poza tym czułam się po prostu dziwnie. Jakaś taka rozbita i nieogarniająca niczego. Mąż do mnie mówił po kilka razy to samo a ja nie potrafiłam tego przetworzyć xD
 
reklama
Do góry