reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny Wy wszystkie mówicie że nie możecie jeść, to chyba Wasz apetyt na mnie przeszedł, bo ja znowu za 3 mogłabym jeść [emoji23][emoji23] Już się powstrzymuje, ale non stop głodna chodzę i ciągle bym tylko jadła i jadła.. [emoji85] Co zjem to za chwilę myślę znowu o jedzeniu i tak w kółko haha
Ja tak miałam do wczoraj,dziś do kuchni wejśc nie mogę
 
Właśnie dostałam brązowego plamienia... Już się popłakałam... Ale zanim to zrobiłam na szybko umówiłam się do lekarza jeszcze na dziś na 15.45... Zostało czekać i się modlić...
Kochana, musi być dobrze! Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę. Myślę, że jeżeli nie będzie czerwonej krwi i bólu brzucha, to nie powinnaś się przejmować. Nie płacz i główka do góry :*
 
reklama
Do góry