reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dzien dobry dziewczyny! :) czy wam też tak czas szybko leci w ciąży? Mnie ogolnie zawsze czas upływa w mgnieniu oka, ale teraz mam wrażenie że ledwo zaczyna się tydzień a juz się kończy [emoji57]
Wczoraj miałam cały dzień okropna migrenę, nie wiem może to na zmianę pogody, w dodatku corka nie poszła na popołudniowa drzemkę i obie padłyśmy kolo 18. W nocy budziłam się chyba co godzinę [emoji85]
Trzymam kciuki mocno za wszystkie dzisiejsze wizyty i mam nadzieję przeczytać same najwspanialsze wiadomości.
Miłego dnia wszystkim [emoji177]
 
reklama
A plamienia były u Ciebie duże??

Ja się podłamałam... Waham się czy na izbę nie jechać... Rano było w miarę delikatnie a teraz praktycznie większość wkładki brązowa...

Pociesza mnie jedynie że nie jest to krew a ewidentnie brązowy kolor ale to nie zmienia faktu że zaczynam wariować.... Za 1 razem nawet 1/5 nie miałam intensywności
U mnie to był bardziej podbarwiony na brązowo/rozowo śluz. Nie było tego dużo, w sumie tylko na papierze po wizycie w wc. Kiedy masz kolejną wizytę? Jeśli się niepokoisz to jedz i sprawdz na ip. Trzymam kciuki!
 
U mnie wie mama i jedna przyjaciółka.
W pracy powiem po poniedziałkowym usg. Wtedy też będzie karta ciąży.. Mi z porannych mdłości przezucilo mi się na wieczorne...
Dziś już zwiększam dawkę induliny z 6j na 8j....a to dopiero początek....
Zuzkon a my nie byłyśmy gdzieś razem na wątku " staraczkowym " ? Coś mi się kojarzy , że tak ;)
 
Dzien dobry dziewczyny! :) czy wam też tak czas szybko leci w ciąży? Mnie ogolnie zawsze czas upływa w mgnieniu oka, ale teraz mam wrażenie że ledwo zaczyna się tydzień a juz się kończy [emoji57]
Wczoraj miałam cały dzień okropna migrenę, nie wiem może to na zmianę pogody, w dodatku corka nie poszła na popołudniowa drzemkę i obie padłyśmy kolo 18. W nocy budziłam się chyba co godzinę [emoji85]
Trzymam kciuki mocno za wszystkie dzisiejsze wizyty i mam nadzieję przeczytać same najwspanialsze wiadomości.
Miłego dnia wszystkim [emoji177]
Mi też strasznie szybko leci czas. W pierwszej ciąży strasznie się dłużył, myślę że to zasługa mojej córki z którą nie da się nudzić 🙂 Zazdroszczę popołudniowych drzemek córki, moja już nie chce spać w dzień 😔 Powodzenia na wizytach dla wizytujących 🙂
 
IMG_20210115_085041.jpg

Zdjęcie
 
reklama
Do góry