reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej :) A ja dziś jestem 30tc + 5 hehe, więc jesteśmy na tym samym etapie 😀 Ja miałam wizytę u gin tydzień temu, to mała jak na 29+4 ważyła 1554 gram, także teraz waży pewnie podobnie do Twojej 😀 I nie martw się, że przytyłaś tylko 5 kg. Ja w 1 trymestrze schudłam 6kg i aktualnie jestem na plusie tylko 3kg 😉 Te 3 kg dopiero zaczęły przybierać pod koniec 2 semestru. Także niektóre kobiety tak mają, że tylko przybierają zaledwie 5-7 kg a po porodzie już są na zero. U mnie pewnie będzie odwrotnie. Przybiore pewnie jeszcze 3 kg, więc wyjdę na zero. A jak urodzę to i tak będę na minusie niż przed ciąża 😅 I to mi pasuje 😁
Dzięki bo człowiek już nie wie czy dobrze ze mało czy że dużo przybral😬ważne że lekarz na moją wage nic a na małej że prawidłowa.
Śmiesznie bo ja 1 ciąża 15lat temu i przytylam 12kg a teraz zapowiada się mniej. No ale zobaczymy.
W sumie mnie to pasuje tylko czy to zdrowe, jem normalnie, mam apetyt, tylko ta cukrzyca ciążowa więc nie jem słodyczy chociaż trochę sobie pozwalam, bo cukry lepsze na czczo o tych wyjściowych w 24tc.
 
reklama
Hej dziewczyny ja dziś wizyta 30tydzien plus 4dni,waga małej 1680gr.a ja od początku ciąży przybrałam tylko 5kg.
Ale to chyba, w tych ostatnich tygodniach się przybiera.
Ja mam cukrzycę ciążowa,ale ostatnio cukry lepiej.
Jutro mam wizytę w szpitalu i może ustala t ermin cesarki.
A jak Wasze dzieci w 30tyg. Ciąży plus wagowo?
Powiem w środę. U mnie będzie 31+4, ale młoda jest (a przynajmniej była) przeciętna.
Oooo kocham kawę z expressu. Ja wypijam jedną dziennie zazwyczaj o 17 żebym mogła trochę tv pooglądać haha
Jesuuu, jakbym o 17 wypiła, to chyba mały pptwór w brzuchu całą noc by skakał. Młoda w dzień śpi, nawet jak leżę, a w nocy spać nie mogę, moze 4h spokoju.
Dzięki bo człowiek już nie wie czy dobrze ze mało czy że dużo przybral😬ważne że lekarz na moją wage nic a na małej że prawidłowa.
Śmiesznie bo ja 1 ciąża 15lat temu i przytylam 12kg a teraz zapowiada się mniej. No ale zobaczymy.
W sumie mnie to pasuje tylko czy to zdrowe, jem normalnie, mam apetyt, tylko ta cukrzyca ciążowa więc nie jem słodyczy chociaż trochę sobie pozwalam, bo cukry lepsze na czczo o tych wyjściowych w 24tc.
Moja trzecia i najmniej na plusie 😁
 
Dziewczyny a macie już kupiony wózek, łóżeczko, przewijak itp? Ooo mam lepszy pomysł. Powiedzcie co już macie dla swoich maluszków
Ja juz mam wszystko kupione, lozeczko juz zlozone. Choc mam wrazenie, ze ciuszkow jakos o wiele mniej niz mialam dla pierwszego synka, ale to w miare potrzeb chyba bede sie zaopatrywac 😊 przewijaka nie mam i nie kupuje, nie mialam go wczesniej i nie zauwazylam jego braku.
 
Dziewczyny a macie już kupiony wózek, łóżeczko, przewijak itp? Ooo mam lepszy pomysł. Powiedzcie co już macie dla swoich maluszków
Łóżeczko mam po moich dziewczynach, materac po młodszej (był zabezpieczany więc się nie martwię). Wózek jest, spacerówka też, ciuchy, rożki, ręczniki są, mam też kosz Mojżesza, przewijak (po młodszej córce, pierwsze miesiące mi ratował tyłek), wanienkę ze stelażem też. Mam też bujaczek/huśtawkę Fisher Price (też po średniej córce). Nie mam laktatora, butelek, smoczków, ale i nie planuję kupna. Jeśli okaże się, że laktator niezbędny, to od ręki przecież kupię, ze smoczkiem czy butelką to samo. Choć już mi mleko cieknie, więc pewnie z tym nie będzie problemu 🤣😉
Ewentualnie dokupię ze 4 kaftaniki bo nie mam żadnego, a u nas w szpitalu chcą.
 
Dziewczyny a macie już kupiony wózek, łóżeczko, przewijak itp? Ooo mam lepszy pomysł. Powiedzcie co już macie dla swoich maluszków
Ja już też mam wszystko kupione 😃 Wózek i łóżeczko złożone. Dziś mam wizytę u lekarza i liczę na to, że uda mi się ustalić termin cc. Mam już 35 tc i już chcę wiedzieć na kiedy mam się szykować do szpitala 😱
 
Ja już też mam wszystko kupione 😃 Wózek i łóżeczko złożone. Dziś mam wizytę u lekarza i liczę na to, że uda mi się ustalić termin cc. Mam już 35 tc i już chcę wiedzieć na kiedy mam się szykować do szpitala 😱
Ja w środę 34 tydzień i chyba też już zacznę się powoli pakować do szpitala. I w środę też mam wizyte u ginekologa i będę pytać o wymaz z pochwy bo to raczej już czas.
 
reklama
Do góry