reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dobra, idę zjesc cukierka. Muszę w domu się kisić, starszak mnie ubłagał abym nie szła na spacer, ma sprawdzian z j.polskiego😜 przeczytać , poprawiać. Młoda chatę rozwala, wszytko w salonie na podłodze walnięte.

Hehe nienawidzę tych ćwiczeń. Kocham biegać. Niestety z mężem mamy konkurencję, jak zacznie jedno to drugie też będzie chciało 😂 haczyk jest taki że wtedy nie będzie czasu dla dzieci. Godzina biegania plus prysznic i dupa.

Ale kusisz😵 kiedy zrobiłaś ja się pytam, ja dziś kompletnie nie ogarniam. Wyglądają pysznie.
No przykro mi Motylku. Wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią żeby nie ćwiczyć 😂. Jedź cukierka bidulko, jedź ❤️ taki jeden malutki nie zaszkodzi😜
Zresztą trzeba kuwa mieć w tym życiu jakieś przyjemności💪
 
16 to ladnie,mi pobrali 17 i 3 blastki do 5 dnia dotrwaly. moze nie sa hiper jakosci ale sa. 16 to bezpieczna ilosc
Czasami nie chodzi o jakość tylko o to, ze selekcja się odbyła. Ja miałam 5 zarodków i żaden nie dał ciąży w innej procedurze tylko 1 na 6 komórek i dał ciąże. Selekcja odbywa się na szkle a czasem w brzuszku:-)
 
reklama
Ja już po wizycie i faktycznie klinika to nie szpital, więcej wiedzą. Gin znalazł krwiaka 2x2 cm dalej od pęcherzyków ciążowych. Ponoć mam odstawić duphaston bo za duzo tego progesteronu. Muszę czekać, aż się oczyści krwiak, albo wchłonie. Trochę spokojniejsza jestem, bo to nie chodzi o poronienie.
 
Do góry