reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny. Ja już nie spie od pół godz. Ostatnio w dzień wizyty też obudziłam się dużo przed budzikiem. Dzisiaj u mnie sie wszytko rozstrzygnie.
Tydzień temu mimo skończonych 7 tygodni pęcherzyk był pusty więc raczej będzie puste jajo, ale trzeba sprawdzić drugi raz. Jestem gotowa na wszytko, ale chciałabym już tylko wiedzieć, a nie żyć w tej niepewności. Mam na 16.10, a do 15 jestem w pracy więc mam nadzieję, że przynajmniej za dużo nie będę myśleć i dzień jakoś zleci.
Z tego co widziałam dzisiaj dużo wizyt @ol.gol @Mandarynka33 @Marcelina007
@m.am @Elodia @Aurorah powodzenia. Samych dobrych wieści. Dawajcie znać po.a
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja już nie spie od pół godz. Ostatnio w dzień wizyty też obudziłam się dużo przed budzikiem. Dzisiaj u mnie sie wszytko rozstrzygnie.
Tydzień temu mimo skończonych 7 tygodni pęcherzyk był pusty więc raczej będzie puste jajo, ale trzeba sprawdzić drugi raz. Jestem gotowa na wszytko, ale chciałabym już tylko wiedzieć, a nie żyć w tej niepewności. Mam na 16.10, a do 15 jestem w pracy więc mam nadzieję, że przynajmniej za dużo nie będę myśleć i dzień jakoś zleci.
Z tego co widziałam dzisiaj dużo wizyt @ol.gol @Mandarynka33 @Marcelina007
@m.am @Elodia @Aurorah powodzenia. Samych dobrych wieści. Dawajcie znać po.a
3mam mocno kciuki✊✊
 
Hej, jak zareagowali Wasi pracodawcy na ciążę i zwolnienie? Ja w poniedziałek mam wizytę u gina i według ostatniej wizyty będzie to 6+5. Mam nadzieję, ze będzie już serduszko.. i we wtorek chciałabym powiedzieć już w pracy.
Ja jeszcze nie poszłam na zwolnienie, bo dopiero w poniedziałek mam pierwszą wizytę. Powiedziałam szefowej, bo musi sobie pracę jakoś zorganizować. Ona niby ok zareagowała, ale twierdzi, że do 12 tygodnia to tak jakby kobieta nie była w ciąży, bo wszystko się może stać (sama ma dzieci i jest to dla mnie dziwne myślenie) i że wg niej dopiero po 12 tygodniu powinno się dostawać zwolnienie i zaświadczenie o ciąży. Więc w sumie mam mieszane uczucia ;)
 
Ja już działam w pracy. Gila po pachy, nocka średnia. U mnie pojawila sie pierwsza zachcianka musli z jogurtem😍😍😍
Ja też w pracy, ale totalnie mi się dziś nie chce i jakiś dół mnie łapie :/ chciałabym choć trochę odpocząć. W dzień nie ma czasu nawet chwilę poleżeć, a w nocy spać nie mogę i rano wstaje jak zombi.
Miłego dnia dziewczyny :)
 
Ja też w pracy, ale totalnie mi się dziś nie chce i jakiś dół mnie łapie :/ chciałabym choć trochę odpocząć. W dzień nie ma czasu nawet chwilę poleżeć, a w nocy spać nie mogę i rano wstaje jak zombi.
Miłego dnia dziewczyny :)
Musisz zorganizować sobie odpoczynek kochana.. Jest was dwóch,pamietaj nie zrobisz czegoś dziś to najwyżej jutro ;) Co do szefowej.. Współczuję, masakra i to kobieta.. 🙄 co jak co ale mogla taki komentarz zostawić dla siebie, strasznie egoistyczne podejście 🙄 nie lubię takich ludzi.. Pracujesz jakoś ciężko?
 
Musisz zorganizować sobie odpoczynek kochana.. Jest was dwóch,pamietaj nie zrobisz czegoś dziś to najwyżej jutro ;) Co do szefowej.. Współczuję, masakra i to kobieta.. 🙄 co jak co ale mogla taki komentarz zostawić dla siebie, strasznie egoistyczne podejście 🙄 nie lubię takich ludzi.. Pracujesz jakoś ciężko?
Nie, w biurze. Jestem księgową. Tylko bardzo dużo stresu teraz, bo dużo roboty i powiem szczerze, że mam dość. Dobrze, że jeszcze tylko jutro, a później cztery dni wolnego.
Co do odpoczynku to próbuje, ale z mężem się wymieniamy przy dzieciach (on pracuje na zmiany i ma czasem dziwne godziny pracy), na szczęście teściowa też pomaga, ale młodzi czasem dają popalić i ciężko o odpoczynek. Oby tylko w poniedziałek się okazało, że z fasolką wszystko ok wtedy będę się zastanawiać jak to dalej ułożyć.
Dziękuję za wsparcie 😘
 
Ja niestety tez już nie śpię, bo mój syn wstał o 5:30 i zażyczył sobie placki bananowe [emoji849] myśle, że sąsiedzi nas kochają [emoji23]
Skąd ja to znam 😂 moi wstają zawsze koło 5 (jak ja jestem w domu, z mężem to do 7 czasem śpią). I placki bananowe królują - chyba ich ulubione śniadanie 💪
 
reklama
To też pewnie doceniasz w tej sytuacji plusy tej roboty 8-) podziwiam dziewczyny w biurach/sklepach 8 godzin!

Oj tak, choć w pierwszej ciąży chodziłam normalnie stacjonarnie, ale nie siedziałam po 8 h wtedy. A ta praca zdalna okazała się przydatna już jak syn zaczal chodzić do zlobka i co dwa tygodnie wracał z katarem [emoji23]
 
Do góry