reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Ja tam się Swojego nie pytam czy kupić idę i kupuję albo zamawiam[emoji16][emoji1][emoji2]
Zresztą Mój to by pewnie sam leciał po te testu[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Na drugie dziecko też się zdecydowałam trochę pod jego wpływem. Ale już tak się nakręciłam, że musi być drugie[emoji4]
A tak w ogóle to marzy Mi się trójka [emoji3059]
Testow nie mam, mój chłop ma jakieś ciężkie dni, mówię mu ze może bym kupiłam testy a on po co przecież masz wizytę za dwa tygodnie [emoji57] no chyba myśli ze za wcześnie i ogólnie non stop siedzi w telefonie i nie zwraca na mnie zbytnio uwagi, wiec popadam trochę w depreche, tak poza tym boli mnie brzuch, jest mi nie dobrze i robi mi się słabo [emoji852] jędza chyba tuz za rogiem

Dziękuję, ciesze się ze Ci się udało, piekny początek Lutego [emoji173]
 
Ja tam się Swojego nie pytam czy kupić idę i kupuję albo zamawiam[emoji16][emoji1][emoji2]
Zresztą Mój to by pewnie sam leciał po te testu[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Na drugie dziecko też się zdecydowałam trochę pod jego wpływem. Ale już tak się nakręciłam, że musi być drugie[emoji4]
A tak w ogóle to marzy Mi się trójka [emoji3059]
Z jednej strony spoko bo przynajmniej ktoś sprowadza mnie na ziemię ze za wcześnie ale trudno, zobaczymy co będzie w środę może na proga skocze albo właśnie sama po test
 
Dziewczyny, nie wytrzymałam [emoji28]
Rano zrobiłam test pinka kasetowy i wyszła bardzo, bardzo blada kreska, potem z drugiego moczu zrobiłam strumieniowy pinka i tam już wyszły sensowniejsze krechy [emoji2960][emoji2960]

unnamed.jpg


W południe byłam z młodym na spacerze i stwierdziłam, ze pójdę na betę bo i tak mam po drodze [emoji85] i teraz to chyba faktycznie jest coś na rzeczy [emoji28]

Przechwytywanie220.png
Jejku, gratuluję! Rośnijcie zdrowo <3
 
reklama
A robiłaś już w ogóle jakieś badania? Skąd te długie cykle?
Szczerze to i tak jesteś silna[emoji123], że tyle wytrzymujesz bo Ja już bym pewnie miała kilka testów za sobą [emoji2]
Nawet nie wiesz jak bardzo, to już 6cs i okropnie się dłuży bo dziś 50 dc, masakra [emoji57][emoji173]
 
Do góry