reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Wlasnie nie..coś mi strzeliło do głowy i zrobiłam po 16 dopiero ☺️


Ja to doskonale rozumiem, jutro powinnam dostać @, specjalnie kupiłam dwa testy na jutro, ale jeden zrobiłam o 19 😂
Także moim zdaniem najgorsze co może być to posiadanie testów w domu, one kuszą, mówią do mnie normalnie
 
Ja to doskonale rozumiem, jutro powinnam dostać @, specjalnie kupiłam dwa testy na jutro, ale jeden zrobiłam o 19 😂
Także moim zdaniem najgorsze co może być to posiadanie testów w domu, one kuszą, mówią do mnie normalnie
Na mnie czasami nawet krzyczą - zrób mnie, zrób mnie 😂
Podziwiam dziewczyny które grzecznie czekają. Ja jestem z tych niecierpliwych.
 

Załączniki

  • IMG_8670.jpg
    IMG_8670.jpg
    162,6 KB · Wyświetleń: 129
Moj dzisiejszy ewidentnie wadliwy- wykonany około 19 😠
Słabo widzę na zdjęciu. Jakiś szeroki cień cienia widzę 😂 też myślę że wadliwy
Zazdroszczę im silnej woli 🤷‍♀️
Ja nie wiem co to cierpliwość..
O ile wieczorem mnie nie ciągnie. To rano muszę szybko sikać żeby nie zdążyć testu wyciągnąć z szuflady 😂
 
reklama
Do góry