reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

A miałyście jakis monitoring czy robilyscie testy owu, czy temperaturę mierzyłyscie zeby potwierdzić mniej wiecej owu? Czy wyliczacie na podstawie dni cyklu?
teoretycznie niby wg aplikacji w telefonie, wiem, że to kiepski temat :D ale to w sumie dopiero pierwszy cykl minął więc nie ma się co spinać :) byłam u lekarza pod koniec grudnia, który stwierdził, że na luzie uprawiać seks i będzie ok :) zobaczymy :)
 
reklama
teoretycznie niby wg aplikacji w telefonie, wiem, że to kiepski temat :D ale to w sumie dopiero pierwszy cykl minął więc nie ma się co spinać :) byłam u lekarza pod koniec grudnia, który stwierdził, że na luzie uprawiać seks i będzie ok :) zobaczymy :)

U mnie testy owu i aplikacja. Ginekolog miesiąc temu powiedział, ze współżycie co dwa dni i wszystko będzie si
Spoko nie ma problemu, ja tylko aplikacjom jakoś nie wierze po swoich przejściach 🤔😉 ale jak robilas testy owu i wyłapałaś peak to jak mysle ze jutro z porannego moczu powinno wyjść 😉 @jagodk_a no nie ma co się spinać w 1cs to ewidentnie na żywioł 😁 trzymam kciuki dziewczyny 😉
 
A u mnie dzisiaj biel vizira, 13 dpo, tylko trochę plamie i czuje brzuch taki okresowy, wiec nie wiem co z tego wyjdzie. Jutro dam sobie spokój, a jak się nic nie zmieni do piątku to jeszcze wtedy zrobię test :)
 
reklama
Za dużo siedzę na forum [emoji81]
Śniło mi się, że przyjeżdżały do mnie dziewczyny z forum robić testy. Jednej wyszły [emoji3498] [emoji4] jednej wyszło też i nie chciała i zostawiła nam zarodek taki już z rączkami i siedzieliśmy i się nim opiekowałyśmy [emoji1787][emoji2358]
 
Do góry