reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka

Nataliakom

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Marzec 2020
Postów
36
Kobitki powiedzcie mi taka kwestie. Jestem po operacji przegrody nosowej wyszlam dzis ze szpitala czy mezowi nalezy sie jakas opieka? Mamy dzieci 5letnie i 1,5 rocznie syn jest chory a lekarz mu opieki nie wypisal gdyz jestem na bezrobociu
 
reklama
Do tego samego. który nie wystawił opieki na dziecko? ;-)
A mąż naprawdę nie mógł powiedzieć, że jesteś w szpitalu?
A z jakiego powodu ty nie możesz zająć się dziećmi? No i mąż zapewne ma 2 dni na dziecko do wykorzystania w ciągu roku.
 
Do tego samego. który nie wystawił opieki na dziecko? ;-)
A mąż naprawdę nie mógł powiedzieć, że jesteś w szpitalu?
A z jakiego powodu ty nie możesz zająć się dziećmi? No i mąż zapewne ma 2 dni na dziecko do wykorzystania w ciągu roku.
Dziecko ma 1.5 roku a ja dziwgac nie moge by nie doszlo do krwotoku
 
Dziś jest piątek, po drodze jeszcze sobota i niedziela, to sobie poodpoczywasz.
Jak będziesz dalej się źle czuła, to w poniedziałek do lekarza i dopiero zwolnienie.
Ja rozumiem, żebyś była po operacji, gdzie rozcinali Ci brzuch itp. - ale po przegrodzie nosowej?
 
Ja nie wiem, może ja jestem inna, ale uważam, że przesadzasz.
To prawda . Ja też miałem robiona przegrode. Nie mogłam dźwigać ani nic ciężkiego podnosić. Nawet nie mogłam przebywać na mrozie. Temp musiała być stała, domowa. Może to dziwne wytyczne Ale tak naprawdę jest.
 
reklama
Dziś jest piątek, po drodze jeszcze sobota i niedziela, to sobie poodpoczywasz.
Jak będziesz dalej się źle czuła, to w poniedziałek do lekarza i dopiero zwolnienie.
Ja rozumiem, żebyś była po operacji, gdzie rozcinali Ci brzuch itp. - ale po przegrodzie nosowej?
A czy Pani miala taki zabieg? Pisze co zalecil lekarz a nie wymysl moj to jest
 
Do góry