reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ma prawo jak najbardziej. Mnie tez czasami coś zakłuje, czy zaboli, a mam dzisiaj też 8+2. Na poczatku to oczywiscie pobolewalo mocniej i wiecej, teraz jak cuzję jakies pobolewanie w podbrzuszu, to raczej stawiam na jelita [emoji23] a jajniki czy wiezadla macicy to juz rzadziej.
Dzięki. Czytając to co piszą w necie to człowiekowi aż się odechciewa... :(
 
reklama
Ja się dzisiaj czuję jak noworodek, na przemian spać, jeść i siku 😂 chyba to spożywanie żurawiny gna mnie co chwilę do WC. Ma ona działanie oczyszczające drogi moczowe ale nikt nie mówił, że się po tym biega co chwilę 😂 Ogólnie to ja dzisiaj też mam kiepski dzień chyba coś faktycznie wisi w powietrzu.
 
Ja tez mam zamiar wziasc się ostro za siebie. To moja druga ciąża i tak myślę, że ostatnia. Zawsze chciałam mieć dwoje dzieci 😊. Chcę zejść z wagi raz a porządnie. Zwłaszcza, że świadomość o przyszlej cukrzycy mnie przeraża. Wiadomo nadwaga swoje robi. Nie mam dużo ale te 5kg jest mnie wiecej niż powinno 😁
 
Ja tez mam zamiar wziasc się ostro za siebie. To moja druga ciąża i tak myślę, że ostatnia. Zawsze chciałam mieć dwoje dzieci 😊. Chcę zejść z wagi raz a porządnie. Zwłaszcza, że świadomość o przyszlej cukrzycy mnie przeraża. Wiadomo nadwaga swoje robi. Nie mam dużo ale te 5kg jest mnie wiecej niż powinno 😁
Dziewczyny, powiem Wam coś, zanim zaszłam w ciążę i myślałam w ogóle o macierzyństwie mówiłam sobie: na pewno szybko wrócę do formy, wezmę się za siebie na 100%, a teraz dla mnie najważniejsze jest to, żeby dziecko było zdrowe. Żebym ja umiała się odnaleźć w macierzyństwie, a reszta sama przyjdzie. Spacery, niedojadanie przy dziecku 🤔😅, karmienie piersią (mam nadzieję) :)
 
Ja się dzisiaj czuję jak noworodek, na przemian spać, jeść i siku 😂 chyba to spożywanie żurawiny gna mnie co chwilę do WC. Ma ona działanie oczyszczające drogi moczowe ale nikt nie mówił, że się po tym biega co chwilę 😂 Ogólnie to ja dzisiaj też mam kiepski dzień chyba coś faktycznie wisi w powietrzu.
Ewidentnie coś musi być, bo ja też umieram. Non stop czuje sie na 🤮, jeść ledwo co mogę. Głowa boli, chodzę taką snieta. Męża nie będzie 1.5 tygodnia 😪
 
reklama
Do góry