reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Moje prxystawialam i od razu zaskoczyły, obok mnie była kobieta której mały nie chciał pić i miała cały czas pomoc
 
reklama
Dzięki. Czytając to co piszą w necie to człowiekowi aż się odechciewa... :(
Ja dlatrgo z neta to taich rzecyz juz nie czytam , bo sam stres to powoduje tylko :-)

Dzisiaj np z objawow strasznie cycki mnie swędzą a same sutki pieką przy dotyku, takze chyba jest ok.
 
reklama
Ja się dzisiaj czuję jak noworodek, na przemian spać, jeść i siku [emoji23] chyba to spożywanie żurawiny gna mnie co chwilę do WC. Ma ona działanie oczyszczające drogi moczowe ale nikt nie mówił, że się po tym biega co chwilę [emoji23] Ogólnie to ja dzisiaj też mam kiepski dzień chyba coś faktycznie wisi w powietrzu.
Ej, ale ja w sumie tez. Wiekszosc dnia przespałam, kedynie przerwy na sniadanie, obiad i wyjscia z psem. Wlasnie po kolejnej drzemce sie obudzilam.
 
Do góry