reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziś byliśmy na badaniu krwi i moczu, bo mała jeszcze troszkę jest zażółcona. Przy okazji została zważona i zmierzona. Przez miesiąc + 1kg. Waży 4020 :D troszkę Utuczyłam ją tym mlekiem:p

Jeżeli chodzi o szczepienia to szczepimy tradycyjnie:) starsza córka też była tak szczepiona :)
Nasza 4500 a 14 lutego miesiąc minął i jest tylko na piersi
 
reklama
Dziś byliśmy na badaniu krwi i moczu, bo mała jeszcze troszkę jest zażółcona. Przy okazji została zważona i zmierzona. Przez miesiąc + 1kg. Waży 4020 :D troszkę Utuczyłam ją tym mlekiem:p

Jeżeli chodzi o szczepienia to szczepimy tradycyjnie:) starsza córka też była tak szczepiona :)
U nas waga 4210, mały ma 3 tyg, a ze szpitala wyszliśmy z wagą 3360.
U nas też Buzka zazolcona, ale nikt nie mówił o badaniu krwi. Robiłaś już wcześniej czy dopiero pierwszy raz ?
 
Dziewczyny ja mam pytanie odnoście szczepień. Wezmę chyba hexacime, ale w kalendarzu Szczepień są jeszcze pneumokoki. One są płatne jeżeli wybiorę szczepionkę skojarzona czy są bezpłatne. Są pneumokoki w ogóle refundowane ?
 
Dziewczyny ja mam pytanie odnoście szczepień. Wezmę chyba hexacime, ale w kalendarzu Szczepień są jeszcze pneumokoki. One są płatne jeżeli wybiorę szczepionkę skojarzona czy są bezpłatne. Są pneumokoki w ogóle refundowane ?
Refundowana jest 10 walentna
 
U nas waga 4210, mały ma 3 tyg, a ze szpitala wyszliśmy z wagą 3360.
U nas też Buzka zazolcona, ale nikt nie mówił o badaniu krwi. Robiłaś już wcześniej czy dopiero pierwszy raz ?
Za 3 tygodnie mam szczepienie, położna tydzień temu powiedziała że po 3 tygodniach zoltaczka powinna minąć. I żeby nie mieć problemu przy szczepieniu, żeby to nie przekładać to mam wspomnieć o tym na teleporadzie. Wczoraj pediatra zadzwoniła i powiedziała że skoro jeszcze się utrzymuje to muszę zrobić badanie krwi. Zleciła nam mocz, CRP, bilirubine i glukoze (miała hipoglikemie jak się urodziła, ale później było już ok). Jutro mam znów teleporade z omówieniem wyników.
 
Słuchajcie jaki mi się trafił egzemplarz ta moja córka. Zasypia przy odbijaniu na moim brzuchu xD prawie każda próba odłozenia kończy się płaczem xD Jak leży jak mnie na brzuchu to potrafi przespać 3 godziny. Dodam że jest tak tylko w dzień. W nocy zero problemu :)
 
reklama
Słuchajcie jaki mi się trafił egzemplarz ta moja córka. Zasypia przy odbijaniu na moim brzuchu xD prawie każda próba odłozenia kończy się płaczem xD Jak leży jak mnie na brzuchu to potrafi przespać 3 godziny. Dodam że jest tak tylko w dzień. W nocy zero problemu :)
Miałam to samo.odkładałam aż do skutku, spała po parę minut,później coraz dłużej I teraz 2 godzinki pospi w taty kołdrze 😂
 
Do góry