reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, właśnie sobie podliczyłam ile wyszły mnie wszystkie prywatne badania i się wkur...lam. Zadzwoniłam do przychodni, o skierowanie na podstawowe badania w ciąży NA NFZ, i o 17.30 mam teleporade, ciekawe czy mi wypisze na to co chce. 🤔🤣😡
No zbiera się tego, ja mówię że byłby grosz na jakieś wakacje
Ja byłam na NFZ ale dała tylko na morfologie i grupę krwi i to to konkretnego lano więc nie skorzystałam
 
Macie jakieś sposoby na odkładanie pieniędzy na wakacje/wycieczki?
Ja mam skarbonkę do której wrzucam codziennie 5 zł dodatkowo mąż wrzuca każda 5 jaka ma
 
Dziewczyny, właśnie sobie podliczyłam ile wyszły mnie wszystkie prywatne badania i się wkur...lam. Zadzwoniłam do przychodni, o skierowanie na podstawowe badania w ciąży NA NFZ, i o 17.30 mam teleporade, ciekawe czy mi wypisze na to co chce. 🤔🤣😡
wypisze Ci tylko podstawowe, ja miałam ostatnio teleporadę z takim fajnym lekarzem z przychodni i mu dyktowałam wszystko po kolei to co mógł to dał, powiedział, że z chęcią by mi wypisał całość, ale nie może do koszyka wszystkiego dodać 🤔 No ale przynajmniej zapłaciłam koło 200 zł za resztę
 
reklama
Do góry