reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

@squika oj skąd ja to znam 😞 a najgorsze jest to, że na dzieciach się wyzywam nie wiadomo za co, krzyczę na nich i za sekundę dosłownie płacze że to zrobiłam, nie panuje nad tym... Kocham ich nad życie a takie rzeczy robię... Macie jakiś sposób żeby temu zaradzić?
@Wania 16 nie każde plamienie oznacza od razu coś złego, ale może warto to sprawdzić?
@czarna 23 witamy 😀
 
reklama
@squika oj skąd ja to znam 😞 a najgorsze jest to, że na dzieciach się wyzywam nie wiadomo za co, krzyczę na nich i za sekundę dosłownie płacze że to zrobiłam, nie panuje nad tym... Kocham ich nad życie a takie rzeczy robię... Macie jakiś sposób żeby temu zaradzić?
@Wania 16 nie każde plamienie oznacza od razu coś złego, ale może warto to sprawdzić?
@czarna 23 witamy 😀
Byłam u lekarza, powiedział że muszę się trochę podbudować tabletkami i wszystko będzie dobrze 🙂 pewnie niepotrzebnie panikuję.
 
@squika oj skąd ja to znam 😞 a najgorsze jest to, że na dzieciach się wyzywam nie wiadomo za co, krzyczę na nich i za sekundę dosłownie płacze że to zrobiłam, nie panuje nad tym... Kocham ich nad życie a takie rzeczy robię... Macie jakiś sposób żeby temu zaradzić?
@Wania 16 nie każde plamienie oznacza od razu coś złego, ale może warto to sprawdzić?
@czarna 23 witamy 😀
Ja w sumie nie mam takich wybuchów złości, ale zawsze jak mnie ktoś zdenerwuje to zanim się odezwę biorę taki bardzo, bardzo głęboki oddech (to daje mi chwilę na ostudzenie emocji), staram się zresetować mózg :-D myśląć, że autor tego co mnie tak zezłościło nie chciał tego, i dopiero wtedy się odzywam. Zawsze wychodzi w miarę łagodnie. A jak mam jakieś apogeum złego dnia to mówię wprost, że mam zły dzień i proszę o wyrozumiałość. Nie wiem czy Ci to pomoże, bo to pewnie zależy od wielu czynników. Jeśli masz wolną chwilę i chęć to polecam też książkę "Uwaga, złość!" Wyd.Natuli, może okaże się praktyczniejsza niż moje rady :-)
 
Jestem z Katowic, a dodatkowo myślami przy lecie 😅🙉

Jeśli chodzi o objawy to nigdy nie sądziłam, że tak szybko będę je miała 😅 boli mnie lekko brzuch, mam mdłości, odbijanie, obolałe piersi + co ciekawe i dziwne, problem ze spaniem 🤣 kolejną noc zakończyłam o godzinie 2:30 😱
No to kolejna Ślązaczka na grupie❤️ wiem, że jeszcze kupa czasu, ale mam pytanie odnośnie porodówki, masz wybrana gdzie chciałabyś rodzić?
 
Cześć Dziewczyny!
Właśnie czekam na pierwszą wizytę, dziś 5t4d. Z objawów mdli mnie cały czas, boli brzuch, głowa.. I chyba najgorsze to huśtawki nastroju.. Jestem strasznie płaczliwa, najgorsze myśli przychodzą mi do głowy, a za chwilę wszystko jest ok... Eh te hormony :(
 
@Wania 16 w takim razie głowa do góry i będzie dobrze 😉
@n1k43et dzięki za polecenie, na pewno przeczytam, zaszkodzić nie zaszkodzi, a może akurat jakieś dobre rozwiązania dla siebie znajdę 😀 a póki co, spróbuje Twojej metody z oddechami 😀 najgorsze jest to, że ja nie chce tak robić i wiem że to jest złe, ale to jest jakoś ponad mną... Nie wiem jak to wytłumaczyć.
@Domi2021 powodzenia w takim razie i daj znać po wizycie 😀
@Iloo93 gratulacje😀 odetchnęłaś pewnie trochę co? 😀
 
reklama
Ja wczoraj przy 6+4 również zobaczyłam bijące serce a właściwie pulsującego całego malucha 😍 od niedzieli fatalne całodniowe mdłości i dzisiaj rano pierwsze haftanko, oby nie szło to gorzej bo wcześniejsze mdłości były super i przyjemne w porownaniu, chce do nich wrócić i znowu się z nich cieszyć 😂
 
Do góry