reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam już wynik na te przeciwciała przeciw WZW typu B i kurde mąż ma wynik 3,10. Już oczywiście sprawdziłam w necie co to oznacza i wychodzi na to, że nie przeszedł tej choroby. Czyli poprzednie wyniki dodatnie były niejednoznaczne i trzeba było zrobić te ostatnie badanie żeby potwierdzić lub wykluczyć pierwsze wyniki. Kuwa, pewnie Paśnik będzie kazał mu się zaszczepić. Jesli tak, to ja chcę dawcę, nie będę czekać bo już mnie to wszystko wkur.wia 🤦. Właśnie czekam na e-maila od niego.
@kaapo Twój mąż też robił te badania do szczepień limfocytami?

Dwie dawki dają ;)
szczepionki;)

Nooo😂. To ja też tylko w gębie mądra 😂. A rano żebyś mnie widziała jak na paluszkach z łóżka spierdzielam żeby mój mnie nie dorwał 😜

widocznie on już w nocy miał albo śnił o innej skoro się nie przebudził

ich peryskop ciągle na trybie "ON'

no chyba że się ma takiego starego piernika jak ja no to on już tylko chrapie :D :D
 
Mam wyniki:)
6 dpt BHCG 54,67 (od 5,8 do 71,2 jest oznaczone jako 3 tydzień ciąży)
Piękna beta !

Gratuluje !

Ty kiedy teraz ruszasz?? Jakieś zmiany ci zaproponowali ???

Zaczynam z nowym cyklem czyli coś koło 16 marca ;) Nic sie nie zmieniło ;) Kase mamy dostać koło 10 więc tydzień przed @ wiec od razu do doktorka i od @ bajabongo ;)

Oby się nie ociągali z tą kasą tylko :p
 
Przyznam sie Wam, ze teraz czekamy na to spotkanie z immunologiem. Wiemy, ze u nas naturalnie to nie ma szans. I przezywamy druga mlodosc w sypialni 🙊 zero organizowania, kiedy sa dni płodne, zero zastanawiania sie czy dzis moge czy nie 🙊🙊 jedyny plus tej calej sytuacji 😂 ale jaki przyjemny 😂😂
 
reklama
Oto moje małe śpiące szczęście 🥰🥰🥰 Michał urodzony dziś w 36+4. późny wcześniak. 2960 wagi ☺️ Zaczęło się w niedzielę ok 23, ale jeszcze przespałam 4 h. Wyciszyłam skurcze kąpielą, bo miałam nadzieję, że to próba generalna. a wczoraj po południu od nowa się rozkręcalo. Wczoraj wieczorem zaczyly się bóle od kręgosłupa. O 3:15 mnie przyjęli na szpital, a o 5 miałam już pełne rozwarcie tylko młody nie mógł zejść główka. Urodziłam o 6:10 i mi go zabrali zaraz. Dużo szycia, łyżeczkowanie. Przyjemnie nie było 😅 ale mam swój maly cud❤️
 

Załączniki

  • IMG_20210223_132938.jpg
    IMG_20210223_132938.jpg
    970,2 KB · Wyświetleń: 102
Do góry