reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Gonia0605 dokładnie o ten mi chodzi. Jest mega. Kiedyś mialam taka stara blaszkę. Juz biedna całą brudna, przypalona itp. Wypróbowałam na niej pierwszy raz ten plyn.popsikalam i tak zostawilam na trochę, jak mi się o niej przypomniało to poszlam i pod bieżącą wodą zmylam... Kuźwa ale było moje zdziwnienie jak zobaczyłam że blaszka wygląda jak nowa 🙈 cała rodzinę do łazienki zawołałam tak się cieszyłam że on działa 🤣🤣🤣🤣🙈 a siostrze i szwagierce filmiki nagrywałam 🤣🤣🤣🤣
ojejku ten faberlic jest terazd wszedzie na youtubie nawet w stanach 😁 tylko czasami jest w takich saszetkach do rozpuszczania ;)
 
reklama
:o :o :o Oto moje małe śpiące szczęście 🥰🥰🥰 Michał urodzony dziś w 36+4. późny wcześniak. 2960 wagi ☺️ Zaczęło się w niedzielę ok 23, ale jeszcze przespałam 4 h. Wyciszyłam skurcze kąpielą, bo miałam nadzieję, że to próba generalna. a wczoraj po południu od nowa się rozkręcalo. Wczoraj wieczorem zaczyly się bóle od kręgosłupa. O 3:15 mnie przyjęli na szpital, a o 5 miałam już pełne rozwarcie tylko młody nie mógł zejść główka. Urodziłam o 6:10 i mi go zabrali zaraz. Dużo szycia, łyżeczkowanie. Przyjemnie nie było 😅 ale mam swój maly cud❤️
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ale jak to sie stalo? :o:o:o Matko Boska az mam ciarki !!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!! Tak szybciutko ;) Jest piekny 💖💖💖 Boje sie 😭
 
Oto moje małe śpiące szczęście 🥰🥰🥰 Michał urodzony dziś w 36+4. późny wcześniak. 2960 wagi ☺️ Zaczęło się w niedzielę ok 23, ale jeszcze przespałam 4 h. Wyciszyłam skurcze kąpielą, bo miałam nadzieję, że to próba generalna. a wczoraj po południu od nowa się rozkręcalo. Wczoraj wieczorem zaczyly się bóle od kręgosłupa. O 3:15 mnie przyjęli na szpital, a o 5 miałam już pełne rozwarcie tylko młody nie mógł zejść główka. Urodziłam o 6:10 i mi go zabrali zaraz. Dużo szycia, łyżeczkowanie. Przyjemnie nie było 😅 ale mam swój maly cud❤️
Gratulacje, śliczny maluszek😍
 
ojejku ten faberlic jest terazd wszedzie na youtubie nawet w stanach 😁 tylko czasami jest w takich saszetkach do rozpuszczania ;)
Oj o saszetkach nie słyszałam. Ja już od 2 lat z niego korzystam. Produkt mega i naprawdę bez 2 zdań wart swojej ceny. Kiedyś myślałam że te filmiki to po prostu jakąś ściema, ale sobie pomyślałam raz kozie śmierć. Kupiłam i przekonałam się że jednak filmiki to nie ściema 🙈
 
Oj o saszetkach nie słyszałam. Ja już od 2 lat z niego korzystam. Produkt mega i naprawdę bez 2 zdań wart swojej ceny. Kiedyś myślałam że te filmiki to po prostu jakąś ściema, ale sobie pomyślałam raz kozie śmierć. Kupiłam i przekonałam się że jednak filmiki to nie ściema 🙈
sponsor sponsorem ale naprawde mozna mega fajnych rzeczy i porad podłapac ;)
 
reklama
Oto moje małe śpiące szczęście 🥰🥰🥰 Michał urodzony dziś w 36+4. późny wcześniak. 2960 wagi ☺️ Zaczęło się w niedzielę ok 23, ale jeszcze przespałam 4 h. Wyciszyłam skurcze kąpielą, bo miałam nadzieję, że to próba generalna. a wczoraj po południu od nowa się rozkręcalo. Wczoraj wieczorem zaczyly się bóle od kręgosłupa. O 3:15 mnie przyjęli na szpital, a o 5 miałam już pełne rozwarcie tylko młody nie mógł zejść główka. Urodziłam o 6:10 i mi go zabrali zaraz. Dużo szycia, łyżeczkowanie. Przyjemnie nie było 😅 ale mam swój maly cud❤️
Gratuluję. Allllle duzy śliczny chłopak 😍
 
Do góry