reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A powiedz mi od kiedy zaczęłaś odczuwać jakieś ciążowe objawy? U mnie jak narazie spokoj, trochę siusianie mi dokucza, ale nic poza tym
Czulam że coś się dzieje dzień przed beta ale ja już znałalam to uczucie dobrze to była moja 6ta pozytywna beta na tym etapie 🤭 choć nigdy wcześniej aż tak wysoka w tym dniu
 
Oto moje małe śpiące szczęście 🥰🥰🥰 Michał urodzony dziś w 36+4. późny wcześniak. 2960 wagi ☺️ Zaczęło się w niedzielę ok 23, ale jeszcze przespałam 4 h. Wyciszyłam skurcze kąpielą, bo miałam nadzieję, że to próba generalna. a wczoraj po południu od nowa się rozkręcalo. Wczoraj wieczorem zaczyly się bóle od kręgosłupa. O 3:15 mnie przyjęli na szpital, a o 5 miałam już pełne rozwarcie tylko młody nie mógł zejść główka. Urodziłam o 6:10 i mi go zabrali zaraz. Dużo szycia, łyżeczkowanie. Przyjemnie nie było 😅 ale mam swój maly cud❤️
Gratulacje! 🥰🥰 Zdrowia i szczęścia dla was obojga ❤️❤️
 
Oto moje małe śpiące szczęście 🥰🥰🥰 Michał urodzony dziś w 36+4. późny wcześniak. 2960 wagi ☺️ Zaczęło się w niedzielę ok 23, ale jeszcze przespałam 4 h. Wyciszyłam skurcze kąpielą, bo miałam nadzieję, że to próba generalna. a wczoraj po południu od nowa się rozkręcalo. Wczoraj wieczorem zaczyly się bóle od kręgosłupa. O 3:15 mnie przyjęli na szpital, a o 5 miałam już pełne rozwarcie tylko młody nie mógł zejść główka. Urodziłam o 6:10 i mi go zabrali zaraz. Dużo szycia, łyżeczkowanie. Przyjemnie nie było 😅 ale mam swój maly cud❤️
Gratuluję z całego serca ❤️❤️❤️
 
Oto moje małe śpiące szczęście 🥰🥰🥰 Michał urodzony dziś w 36+4. późny wcześniak. 2960 wagi ☺️ Zaczęło się w niedzielę ok 23, ale jeszcze przespałam 4 h. Wyciszyłam skurcze kąpielą, bo miałam nadzieję, że to próba generalna. a wczoraj po południu od nowa się rozkręcalo. Wczoraj wieczorem zaczyly się bóle od kręgosłupa. O 3:15 mnie przyjęli na szpital, a o 5 miałam już pełne rozwarcie tylko młody nie mógł zejść główka. Urodziłam o 6:10 i mi go zabrali zaraz. Dużo szycia, łyżeczkowanie. Przyjemnie nie było 😅 ale mam swój maly cud❤️
Gratulacje. Dziecko to największe szczęście ❤️
 
Pierwszy zastrzyk za mną 😍😍😍😍 i szczerze powiem ze nie było tak źle 🙈 tak się przestraszyłam że taka kapka wylecila mi poza brzuchem... Ale doszlam do wniosku ze ostatni z tej fiołki dam ciut więcej. Szczerze to najlepsze zastrzyki jakie brałam 😍😍😍 igła nie jest tępa jak przy innych więc luzik. Nawet nie poczułam że igłę wbijam... Weszka jak w masełko 🙈 a to tylko w moja fałdę miała wejść 🤣🤣🤣🤣🤣🙈Więcej strachu niż to warte 🙈 ale oby podziałało. Juz sie nie mogę doczekać jutra i godziny 20 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙈
 
Pierwszy zastrzyk za mną 😍😍😍😍 i szczerze powiem ze nie było tak źle 🙈 tak się przestraszyłam że taka kapka wylecila mi poza brzuchem... Ale doszlam do wniosku ze ostatni z tej fiołki dam ciut więcej. Szczerze to najlepsze zastrzyki jakie brałam 😍😍😍 igła nie jest tępa jak przy innych więc luzik. Nawet nie poczułam że igłę wbijam... Weszka jak w masełko 🙈 a to tylko w moja fałdę miała wejść 🤣🤣🤣🤣🤣🙈Więcej strachu niż to warte 🙈 ale oby podziałało. Juz sie nie mogę doczekać jutra i godziny 20 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙈
No i super niedlugo bedziesz sie kuła codziennie przez 9 miesiecy ;)
 
reklama
Do góry