reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko - zwariowałam?

Ja mam na koniec sierpnia 😉 trzymam kciuki. Odzywaj się 🙂
Testowałam dziś i wynik niejednoznaczny. Najpierw biel wizira, a potem zobaczyłam cień cienia, ale taki mega cień cienia. Myślałam że sobie wkręcam, więc pokazałam test mężowi i on też coś tam dostrzega... Także dalej nie wiem co i jak. 🤔🤭🤗
 
reklama
Testowałam dziś i wynik niejednoznaczny. Najpierw biel wizira, a potem zobaczyłam cień cienia, ale taki mega cień cienia. Myślałam że sobie wkręcam, więc pokazałam test mężowi i on też coś tam dostrzega... Także dalej nie wiem co i jak. 🤔🤭🤗
Oooo... Powtórz za kilka dni 😁 powinno być już widać lepiej 🙂🙂
 
Oooo... Powtórz za kilka dni 😁 powinno być już widać lepiej 🙂🙂
Na pewno powtórzę. Najchętniej jutro, ale nie mam testów już, a i dziś robiłam po południu i może dlatego taki nijaki. Jutro kupię test i jak @ nie przyjdzie to następnego dnia rano robię. 😁
Jeśli jestem w ciąży to musiałam mieć mega późno owu i pewnie na listopad wskoczę z terminem. 🙃
 
Na pewno powtórzę. Najchętniej jutro, ale nie mam testów już, a i dziś robiłam po południu i może dlatego taki nijaki. Jutro kupię test i jak @ nie przyjdzie to następnego dnia rano robię. 😁
Jeśli jestem w ciąży to musiałam mieć mega późno owu i pewnie na listopad wskoczę z terminem. 🙃
Czekam na dobre wieści ❤️
 
Wiem, że wynik testu liczy się do 5 minut, ale...
Mój po kilku godzinach zrobił się jakby bardziej... jednoznaczny? 🤔
 

Załączniki

  • 335a4243-82cc-4e26-b8d2-79a26fc05978.jpg
    335a4243-82cc-4e26-b8d2-79a26fc05978.jpg
    38,8 KB · Wyświetleń: 130
Wiem, że wynik testu liczy się do 5 minut, ale...
Mój po kilku godzinach zrobił się jakby bardziej... jednoznaczny? 🤔
No widać. Tylko, że to ten wczorajszy nie? Nie bierz go pod uwagę. Kup taki o czułości 10 i zrób jutro z porannego moczu 🙂 albo kup dwa i zrób jeden dzisiaj drugi Jutro.

Ale jestem ciekawa, co wyjdzie 😁
 
reklama
No widać. Tylko, że to ten wczorajszy nie? Nie bierz go pod uwagę. Kup taki o czułości 10 i zrób jutro z porannego moczu 🙂 albo kup dwa i zrób jeden dzisiaj drugi Jutro.

Ale jestem ciekawa, co wyjdzie 😁
Tak wczorajszy. Mąż mi przywiózł dwa testy, ale nie jestem pewna czy nie poczekać do jutra, bo już z porannego moczu nie zrobię. 🤭
 
Do góry