reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Wiemy już jak kichać a kto mi powie jak dobrze wstawać z łóżka żeby tym rozciągającym się więzadłom nie dowalać? Mnie przy wystawieniu właśnie najbardziej kłuje bo nie mam pomysłu jak to robić sensownie.
 
reklama
Nie pomogę Ci 😔ale podpinam się pod pytanie. Mam tak, że czasami jak przewracam się z boku na bok czuję takie rwanie/ciągnięcie jakby w prawym jajniku. Po chwili mija...
Muszę koniecznie w środę powiedzieć o tym lekarzowi
A z prawego jajnika jest ciąża? U mnie też prawy, ale właśnie z tego jajnika jest ciąża, jajnik pracuje, gin mi powiedział, że moge odczuwać takie rwania, przy kichaniu, kaszlu, naciąganiu się, wstawaniu, obrotach oto ale jest wszystko ok
 
Co Ty mówisz? Ja miałam pionizację po 6h od cięcia... I to dwa razy w 2017 i 2018 roku. Od razu pod prysznic, dziecko przyy sobie i samemu trzeba było sobie radzić, karmić, przewijać. Samemu wstać, co jest makabrycznie trudne początkowo.
To mi się udało, urodziłam o 15 o 19 upomniałam się że jeszcze syna nie widziałam, to położna na chwilę go przywiozła, na sali pooperacyjnej nie ma możliwości bycia z dzieckiem, dopiero na drugi dzień rano pionizacja, wstawanie z położna i prysznic z pomocą, dziecko mogłam oddawać na noc, ale nie chciałam, byłyśmy we dwie, później w trzy na 6os sali, miejsca dużo i na wzajem się budzilysmy tej pierwszej nocy z maluchami, obie byłyśmy po cc😉
 
Miewacie czasem takie silne klucie w pochwie? Pierwszy raz mam coś takiego a że po tym krwawieniu schizuje to muszę zapytać czy to normalne czy mam znowu robić wycieczkę do szpitala 🤦‍♀️ wstałam teraz robić gulasz bo z głodu umieram i złapało mnie tak silne kłucie ze aż usiadłam. Mam przy tym straszne parcie na pęcherz
Kłucie w pochwie czy jajniki? Jeśli pochwa to nie wiem, sama bym się tym zmartwiła, bo w żadnej ciąży tego nie miałam. Może jakieś zapalenie pęcherza czy coś?
 
Kłucie w pochwie czy jajniki? Jeśli pochwa to nie wiem, sama bym się tym zmartwiła, bo w żadnej ciąży tego nie miałam. Może jakieś zapalenie pęcherza czy coś?
Wiesz co to uczucie jakby ktoś mnie centralnie w pochwę dźgał czymś ostrym. Jakkolwiek to brzmi 🙈 jak leżę jest ok, przechodzi. Jak wstaje to zaczyna się nasilać. Tak jakby okolice szyjki może 🤔. Ale teraz nie mam krwawienia ani nawet plamień. Ale za to przy tym kłuciu robi się parcie na pęcherz mimo że siku mi się nie chce. Próbuje wyczytać w dr Google ale różnie albo że może poronienie, może zapalenie ale średnio chcą pisać że normalny objaw na tym etapie ciąży. Boże jeśli tak u mnie cała ciąża będzie wyglądać to ja zwariuje chyba. Od kilku dni budzę się w środku nocy sprawdzam czy nic mi nie leci. Boję się sikać bo jeszcze znowu zacznę krwawić 😪 jestem już psychicznie wyczerpana
 
Wiesz co to uczucie jakby ktoś mnie centralnie w pochwę dźgał czymś ostrym. Jakkolwiek to brzmi 🙈 jak leżę jest ok, przechodzi. Jak wstaje to zaczyna się nasilać. Tak jakby okolice szyjki może 🤔. Ale teraz nie mam krwawienia ani nawet plamień. Ale za to przy tym kłuciu robi się parcie na pęcherz mimo że siku mi się nie chce. Próbuje wyczytać w dr Google ale różnie albo że może poronienie, może zapalenie ale średnio chcą pisać że normalny objaw na tym etapie ciąży. Boże jeśli tak u mnie cała ciąża będzie wyglądać to ja zwariuje chyba. Od kilku dni budzę się w środku nocy sprawdzam czy nic mi nie leci. Boję się sikać bo jeszcze znowu zacznę krwawić 😪 jestem już psychicznie wyczerpana
Ojej współczuję, google to nie dobry sposób, więc się nie sugeruje tym, bo zwariujesz. Kiedy masz wizytę u gina?
 
Ojej współczuję, google to nie dobry sposób, więc się nie sugeruje tym, bo zwariujesz. Kiedy masz wizytę u gina?
Miałam w czwartek. I wszystko ok. Te kłucie to dzisiaj się zaczęło. Teraz mi się przypomniała że na ból podbrzusza brać paracetamol ale nie wiem czy na takie kłucie też pomoże. Szybciej mnie w psychiatryku zamkną niż urodzę 🤯
 
Miewacie czasem takie silne klucie w pochwie? Pierwszy raz mam coś takiego a że po tym krwawieniu schizuje to muszę zapytać czy to normalne czy mam znowu robić wycieczkę do szpitala 🤦‍♀️ wstałam teraz robić gulasz bo z głodu umieram i złapało mnie tak silne kłucie ze aż usiadłam. Mam przy tym straszne parcie na pęcherz
Ja tak mam, bardzo dziwne uczucie, w za dnia może tego tak nie odczuwam, ale tak po 19 sie to nasila, tak samo jak ból takiego rozciągania w pachwinie, lekarz mówił że to normalne.
 
Miewacie czasem takie silne klucie w pochwie? Pierwszy raz mam coś takiego a że po tym krwawieniu schizuje to muszę zapytać czy to normalne czy mam znowu robić wycieczkę do szpitala 🤦‍♀️ wstałam teraz robić gulasz bo z głodu umieram i złapało mnie tak silne kłucie ze aż usiadłam. Mam przy tym straszne parcie na pęcherz
W poprzedniej ciąży tak miałam. Też nie wiem czemu. Chyba jak się szyjka wydłużała i twardniała.
 
reklama
Test PAPP-A to jedno z nieinwazyjnych badańprenatalnych, które służy do określenia ryzyka wystąpienia wad genetycznych u płodu w I trymestrze ciąży. Należą do nich zespoły: Downa, Patau i Edwardsa. Płci nie określa

U mnie przy Pappie wyszedł też problem z wapnieniem łożyska - całą ciążę brałam przez to Acard. Warto robić!
 
Do góry