reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży

Tez miałam lekkie klocie po prawej stronie, 4 testy pozytywne, ginekolog widział po jajnikach, ze doszło do zapłodnienia, zmiany w macicy i czekam na 19.04 to będzie widać serduszko na usg bo narazie mały punkcik tylko było widać ☺️
Dodam, że ginekolog mówił, że 5 tydzień :) a test wyszedł pierwszy pozytywny dzień przed spodziewaną miesiączka :)
 
reklama
Ja ci powiem ze kłuje mnie po lewej stronie ale zdarza się ze prawa się tez odezwie wczoraj wieczorem tez kłuło dłuższy moment rano obudziłam się do pracy mdłości ale wstałam wypiłam kawę i lepiej się zrobiło cycki tak jakby tez kłujący ból jakby je coś w dół ciągnęło No i powiększone do okresu jeszcze 5 dni wiec ciekawe jak to się potoczy
 
A c
Ja ci powiem ze kłuje mnie po lewej stronie ale zdarza się ze prawa się tez odezwie wczoraj wieczorem tez kłuło dłuższy moment rano obudziłam się do pracy mdłości ale wstałam wypiłam kawę i lepiej się zrobiło cycki tak jakby tez kłujący ból jakby je coś w dół ciągnęło No i powiększone do okresu jeszcze 5 dni wiec ciekawe jak to się potoczy

ja czuje po prawej stronie, a ginekolog powiedział ze zapłodnienie doszło w lewym jajniku ;)
 
reklama
Do góry