reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
A sama zaczęłas stosować te krople czy konsultowalaś z lekarzem?
Ja zaczęłam podawać sama. Mały miał takie problemy z brzuszkiem, że nie mogłam wytrzymać do wizyty u pediatry.
@Nadja_n nasz Piesioł też tak chodzi za Małym😁 a jak już kwili albo płacze to biega za nami po domu, chyba nas informuje? 🤔 Gdyby mu pozwolić to pewnie by Go zalizał

U nas smoczek jest, ale Mały sam sobie dawkuje. Wypluwa po prostu. Jak już kiedyś mówiłam, nie jestem zwolennikiem, ale też jeśli jest "ratunek" to korzystam 😉
 
a ja dziewczyny wasze rany poporodowe?🙂miała któraś z was pęknięcie pochwy? U mnie na szczęście nie pękło krocze tylko pochwa. Zszywali mi ale niestety szwy mi szybko puściły i tak brzydko to wyglądało dostałam spray i maść i było super a teraz zaczyna mnie to ciągnąć. Takie dziwne uczucie. I na tej ranie taka żyła mi się pojawiła nie boli ale boje się że to jakieś żylaki pochwy się zrobiły. Poradzicie coś lekarza mam dopiero za dwa tygodnie w 6 tygodniu po porodzie
 
Dziewczyny moja córeczka będzie miała jutro dokładnie 3 tygodnie;
Czy Wasze maleństwa też tak zadzierają główkę podczas leżenia na brzuszku? Moja zadziera i trzyma tak całkiem długo, podpiera się na łokciach i rozgląda sie.
Myślę, że to raczej za wcześnie... Ale może któraś z Was ma podobne obserwacje 🤔
Mój w czwartek będzie miał 3 tyg. a leżeć na brzuchu nie lubi i krzyczy w niebo głosy 🙉
Główkę podnosi lekko do góry, a następnie opuszcza i krzyczy dalej😁
 
Moja córka wstaje o 7. I potem ma takie 15 minutowe odloty a poważniejszy sen około 11 i śpi do 13. Jemy i potem znowu 15 minutowe odloty. Czasami zdarzy się godzinka około 17🙂 a potem zasypia o 21 i śpi 3 godziny je i znowu 3 godzinki🙂i tak do 7 rano🙂od kilku dni tak mi się corka przestawiła, jak śpi z nami w nocy
Mój zasypia ok 21 lub 22 po wcześniejszym 1 lub 1,5 godzinnym karmieniu piersią i śpi 2,5-3 h, je ok 40 min zasypia na 1,5 lub 2 i kolejne karmienie i tak już do 7, a o 7 już ma dłuższą przerwę w spaniu, jedynie krótkie 10 minutowe drzemki, ok 11 zasypia na ok 2 h, i kolejna 2-3 h ok 15:00.
 
a ja dziewczyny wasze rany poporodowe?🙂miała któraś z was pęknięcie pochwy? U mnie na szczęście nie pękło krocze tylko pochwa. Zszywali mi ale niestety szwy mi szybko puściły i tak brzydko to wyglądało dostałam spray i maść i było super a teraz zaczyna mnie to ciągnąć. Takie dziwne uczucie. I na tej ranie taka żyła mi się pojawiła nie boli ale boje się że to jakieś żylaki pochwy się zrobiły. Poradzicie coś lekarza mam dopiero za dwa tygodnie w 6 tygodniu po porodzie
Mąż mnie wczoraj nastraszył że to żyła a ja dzisiaj z wielkim trudem zajrzałam a tu szew wcześniej go nie widziałam.
 
U nas pobudka między 6- 7 a w ciągu dnia dwie takie dłuższe drzemki od 2 - 3 h chyba że coś mu nie pasuje, to wtedy krótsze a wieczorem spanie 21- 22 i jedna pobudka między drugą a trzecią. Generalnie jestem dosyć wyspana😅
Jedna pobudka w nocy to super👍, karmisz piersią czy mm? U mnie podobnie jak u Ciebie, ale niestety w nocy nie jest tak kolorowo🙃 3 albo nawet 4 pobudki, mój syn skończy w czwartek 3 tyg.
 
reklama
Do góry